12:00:56 - سه‌شنبه 21 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخی تولید‌کنندگان برای سود بیشتر از کیفیت کارشان کم می‌کنند
برخی تولید‌کنندگان برای سود بیشتر از کیفیت کارشان کم می‌کنند
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه متاسفانه برخی تولید کنندگان در کشور برای سود بیشتر از کیفیت کارشان کم می‌کنند گفت: دانشمندان خارجی به هوش و استعداد بسیار خوب ایرانی‌ها اذعان دارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، آیتالله محمدرضا ناصری یزدی در دیدار با کارکنان مخابرات استان یزد با اشاره به اینکه نیازمند فکر اساسی در جهت تکنولوژیها را بومی سازی کنیم اظهار داشت: باور داشته باشیم که میتوانیم تمام تکنولوژیهای را بومی سازی کنیم چون استعدادهایی که در کشور داریم کمتر از کشورهای دیگر نیست.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه دانشمندان خارجی به این مسئله اذعان دارند که ملت ایران از هوش و استعداد بسیار خوبی برخوردار هستند گفت: با توجه به اینکه این استعدادها هر ساله در حال شکوفایی و رشد است، استکبار به دنبال جلوگیری از این مسئله است.

امام جمعه یزد افزود: تمام این تکنولوژیهایی که امروزه در صنایع کشور ما به کار رفته، نتیجه تلاش و تفکر کسانی است که برای رسیدن به آن همت کردند و آن را تولید و به دیگر کشورها هم صادر میکنند پس با توجه به استعدادهای خوبی که در کشور داریم، ما نیز میتوانیم تمام تجهیزات و تکنولوژیهای مورد نیاز خودمان را در داخل تامین کنیم.

وی اضافه کرد: عدم تفکر برای نوآوری و خلق نیازهای کشور به این دلیل است که سیستم آموزشی کشور ما سیستم سطحی نگری است که فقط به خواندن، حفظ کردن و نمره گرفتن توجه دارد و اصلا به تفکر، خلق کردن و نوآوری توجهی ندارد.

خبر جدید  سند آمایش استان یزد در خرداد ماه نهایی و اجرایی می‌شود

ناصری یزدی با اشاره به فعالیتهای شرکتهای خودروسازی مطرح دنیا خاطرنشان کرد: اگر به یکی از شرکتهای خودرو سازی در جهان توجه کنید میبینید که از زمان راه اندازی تا الان، توانستهاند مدلهای مختلف ماشین را با تکنولوژیهای پیشرفتهتر نسبت به مدل قبلی ارائه کنند و در این در حالی است که ما در کشورمان در یک شرکت خودروسازی فقط یک مدل را در پیش گرفتیم و یا فقط تغییرات سطحی در آن ایجاد میکنیم که نشان از عدم توجه و تفکر برای خلق آثار جدید است و نشات از باور نداشتن به تواناییهایمان در کشور است.

خبر جدید  بهمن تماشایی ۹۷| ملت ایران هیچ زمانی دست از مقاومت در برابر استکبار برنمی‌دارد‌

نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه استعدادهای ایرانی جذب شرکتهای مطرح خارجی میشوند افزود: این استعدادهایی که به خارج میروند را میتوان در داخل به کار گرفت و به نتایج مثبت دست یافت که یکی از آنها خودکفایی در کشور و عدم وابستگی به خارج از کشور میشود.

امام جمعه یزد در ادامه یکی از اهداف انقلاب اسلامی را خودکفایی در تمام مسائل دانست و اظهار داشت: ما به جای اینکه دستمان جلوی دیگران دراز باشد میتوان برای رسیدن به اهدافمان به خدای متعال تکیه کرد و بدون شک به هر آنچه نیاز داریم برسیم.

خبر جدید  یزد | "سواد آموزی " مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی در بحث آموزش است

وی با اشاره به اینکه خارجیها در صادرات تولیدشان، سعی دارند که بهترین محصولاتشان را صادر کنند تصریح کرد: متاسفانه در کشور ما برخی تولیدکنندگان برای سود بیشتر از کیفیت کارشان کم میکنند ولی شرکتهای خارجی بهترین کیفیت خود را صادر میکنند و در کنار آن تولیدات بهروز را در دستور کارشان قرار میدهند تا خریدار مجبور باشد دوباره کالای جدیدتری را خریداری کند و وابستگیش به آنها همیشگی باشد.

انتهای پیام/ش


منبع :: برخی تولید‌کنندگان برای سود بیشتر از کیفیت کارشان کم می‌کنند

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد