به گزارش خبرگزاری برنا از یزد به نقل از خبرگزاری مهر، میثم وطنیه در نشست گفتگوی دولت و جوانان در استانداری یزد اظهار داشت: آنچه همچنان دغدغه جوانان ماست بحث معرفی سمنها به دستگاهها است زیرا هنوز برخی مدیران و دستگاههای استان با تشکلهای مردم نهاد و سمنها آشنا نیستند و ما را مزاحم برنامههای خود میدانند.

وی بیان کرد: دستگاهها اگر سمنها را به عنوان بازوی خود بدانند، آنگاه هم افزایی اتفاق خواهد افتاد و درخواست ما این است که برای مدیران کارگاههای آموزشی و توجیهی در این زمینه برگزار کنند.

خبر جدید  سرانه فضای سبز استان، معادل نصف وضعیت مطلوب است‌/ ممنوعیت هرگونه واگذاری زمین در محدوده کمربند سبز یزد

وطنیه ادامه داد: از دستگاهها درخواست کردهایم تا از امکانات بلا استفاده آنها برای جوانان استفاده کنیم اما آنها استقبالی از این موضوع نمیکنند و با بهانههای مختلف راه را بر ما میبندند.

رئیس مجمع جوانان سازمانهای مردمنهاد استان یزد عنوان کرد: از استاندار یزد میخواهیم در این زمینه سمنها و جوانها را همراهی کنند و با دستور مستقیم خود از تک روی برخی مدیران و بی توجهی آنها جلوگیری کنند.

خبر جدید  پیگیر اجرایی شدن تفاهم نامه مثلث طلایی گردشگری کشور هستیم

وی همچنین از صدا و سیمای یزد نیز تقدیر کرد و گفت: صدا و سیما قرار است هر روز تریبونی را در رسانه ملی در اختیار جوانان استان یزد قرار دهد تا دغدغهها و مسائل خود را مطرح کنند.

وطنیه با بیان اینکه دغدغه اولیه سمنها مسائل مالی نیست اما میتوانند برای خود درآمدزایی کنند، خاطرنشان کرد: دغدغه اصلی ما حمایتهای دولتی است.

وی با اشاره به اینکه حوزه فعالیت من آموزش و پرورش است، افزود: مدیران و معاونان درجه یک آموزش و پرورش حمایت لازم را دارند اما کارشناسان درجه دو همواره از فعالیتهای ما جلوگیری کردهاند و به هیچ وجه فضای همدلی در این حوزه وجود ندارد.

خبر جدید  انتظارم از رسانه‌های استان مطالبه‌گری و کمک به تحقق شاخص‌های حکمرانی خوب است/ رسانه های استان را بهترین یاور خود می‌دانم

وطنیه از مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد خواست تا تشکلهای مردم نهاد حوزه آموزش و پرورش را گردهم بیاورند تا علاوه بر تبیین نقش آنها در موفقیتهای علمی استان، فضای همکاری و هم افزایی آنها را افزایش دهد.