۲۰:۳۶:۰۹ - شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بررسی ماهیت پلید رژیم صهیونیستی در میزگرد دانشگاه آزاد بافق
بررسی ماهیت پلید رژیم صهیونیستی در میزگرد دانشگاه آزاد بافق
وجود منحوس رژیم غاصب صهیونیستی و ماهیت پلید صهیونیسم بین‌الملل با حضور استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بافقبهمنظور آشنایی بیشتر کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با ماهیت پلید رژیم اشغالگر صهیونیستی در سرزمینهای اشغالی، صبح امروز میزگردی تحلیلی در این دانشگاه تشکیل و در مورد این موضوع بحث و گفتگو شد.

در این نشست که اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق در سالن کنفرانس ساختمان فنی مهندسی حضور داشتند، زمینه ایجاد رژیم جعلی اسرائیل در سرزمینهای اشغالی و عاملهای مهم پذیرش و رشد این غده سرطانی در منطقه خاورمیانه مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

دراین جلسه ضمن بازخوانی جنایات متعدد حاکمان رژیم صهیونیستی بر ضد بشریت در دورههای مختلف زمامداری که با حمایت مستقیم و علنی سران استکبار در آمریکا و اروپا بهوقوع پیوسته استبر انزجار و نفرت دائمی جهان اسلام از جنایات پیدا و پنهان این رژیم و حامیان صهیونیسم بینالملل تأکید شد.

در این نشست با تشریح عملکرد و مواضع جمهوری اسلامی ایران در برابر زورگوییهای مستکبران و سیاستهای از پیش شکستخورده آمریکا و اذناب و دنبالهروهای آنها در منطقه با موضوع «معامله قرن» بر پیروی کامل از اوامر و منویات ولایت فقیه و اهتمام جدی برای اجرای دقیق برنامههای اقتصادی و سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی در مواجهه با دشمن نیز تأکید شد.

به گزارش آنا، دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بافق همگام با دیگر مردم انقلابی ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی روز قدس، این روز را گرامی داشتند.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: بررسی ماهیت پلید رژیم صهیونیستی در میزگرد دانشگاه آزاد بافق

تبليغات
بانک پاسارگاد