17:07:30 - سه‌شنبه 11 فوریه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهابادیها یک بار دیگر خروشیدند و وفاداری خودرابه نظام و انقلاب نشان دادند
بهابادیها یک بار دیگر خروشیدند و وفاداری خودرابه نظام و انقلاب نشان دادند
بهاباد ( پانا )- در چهلمین ویکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مردم ولایت مدار و همیشه درصحنه بهاباد با حضور حماسی و با شکوه خود در راهپیمائی یوم الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند. مردم ولایت مدار بهاباد با حضور در صحنه با شکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن، با مشت های […]

بهاباد ( پانا )- در چهلمین ویکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مردم ولایت مدار و همیشه درصحنه بهاباد با حضور حماسی و با شکوه خود در راهپیمائی یوم الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند. مردم ولایت مدار بهاباد با حضور در صحنه با شکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن، با مشت های گره کرده فریادهای ضد استکباری سر دادند و عزت و اقتدار ایرانیان را به رخ جهان کشیدند .
حضور نسل های مختلف جامعه در کنار یکدیگر صحنه های از حماسه حضور را به تصویر کشیده که ملت ایران در هر شرایط و زمانی از آرمان های انقلاب اسلامی حراست خواهند کرد و این انقلاب به نسل و یا دوره خاصی تعلق ندارد.
بهابادیها، از مرد و زن، پیر و جوان، کودک و خردسال با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال ثابت کردند که انقلاب و پیروزی آن، نمادی برای اتحاد ، انسجام و عاملی برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی است.
در طول مسیر راهپیمایان با سر دادن شعار هیهات من الذله و حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست، آمادگی خود را برای تقدیم جان در راه اسلام اعلام کردند.
برخی از ارگان ها و سازمان های مردم نهاد با ایجاد ایستگاه های صلواتی، از جمعیت حاضر در راهپیمایی با گل و شیرینی پذیرایی می کردند.
درپایان قطعنامه راهپیمائی قرائت و با تکبیر مورد تائید حاظران قرار گرفت.

خبر جدید  بهره‌برداری از 5 کیلومتر مسیر دوبانده تفت- دهستان شیرکوه در آینده‌ای نزدیک

بهاباد راهپیمائی ۲۲ بهمن یزد
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد