13:00:32 - دوشنبه 17 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره‌مندی بیش از ۴۶۰ یزدی از دوره‌های هلال‌احمر
بهره‌مندی بیش از ۴۶۰ یزدی از دوره‌های هلال‌احمر
گروه اجتماعی ــ سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت: در سه ماهه گذشته بیش از ۴۶۰ نفر از دوره‌های عمومی و تخصصی هلال احمر شهرستان یزد و آموزش‌های همگانی بهره‌مند شدند. به گزارش ایکنا از یزد، حسین مجیبی‌فر، سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد ۲۶ شهریورماه اظهار کرد: جمعیت هلال احمر با برنامه‌ریزی‌های مستمر […]

گروه اجتماعی ــ سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت: در سه ماهه گذشته بیش از ۴۶۰ نفر از دوره‌های عمومی و تخصصی هلال احمر شهرستان یزد و آموزش‌های همگانی بهره‌مند شدند.

بهره مندی بیش از 460 نفر از دوره های عمومی و تخصصی هلال احمر شهرستان یزد

به گزارش ایکنا از یزد، حسین مجیبی‌فر، سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد ۲۶ شهریورماه اظهار کرد: جمعیت هلال احمر با برنامه‌ریزی‌های مستمر تلاش می‌کند با آموزش افراد علاقه‌مند و ارائه آموزش‌های عمومی و تخصصی جهت ارتقای آگاهی آنان در برابر حوادث و سوانح و داشتن جامعه‌ای مقاوم گام بردارد.
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد به آموزش‌های عمومی و تخصصی اشاره کرد و گفت: ارتقای دانش و ایجاد مهارت‌‌‌‌های لازم در زمینه آشنایی با سوانح و حوادث و امداد و كمك‌های اولیه و همچنین ترویج فرهنگ خود امدادی و دگرامدادی یكی از مهمترین عوامل ارتقای توانمندی‌های افراد جامعه در مقابل بروز حوادث و كاهش اثرات زیانبار آن است.
مجیبی فر گفت: ۱۶ دوره امداد و کمک‌های اولیه ۲۲ ساعته، ۸ دوره مهارت‌های داوطلبی ۴۰ ساعته، ۲ دوره عمومی امداد(حضوری)، برگزار و فراگیران این دوره‌ها بیش از ۴۶۰ نفر هستند.
وی همچنین بیان کرد: دوره‌هایی همچون مهارت‌های فوریت‌های پزشکی در حوادث، آشنایی با تروما و مهارت‌های امدادی آن، کارگاه تخصصی حمل مصدوم، کارگاه کوتاه مدت آموزش کمک‌های اولیه ویژه تیم های عملیاتی امداد و نجات شهرستان برگزار و بیش از ۱۳۰ نفر از این دوره‌ها بهره مند شدند.
مجیبی فر در پایان از راه‌اندازی تیم‌های امداد و نجات روستایی با همکاری بخشداری مرکزی یزد و دهیاران خبر داد و گفت: ۱۲ سناریو مانورهای تخصصی در شرایط واقعی در این مدت طراحی و تدوین شده است.

خبر جدید  برگزاری ۸۰۰ ویژه‌برنامه به‌مناسبت سالگرد ۱۴ و ۱۵ خرداد در یزد

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد