19:30:01 - یکشنبه 7 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره‌مندی ۳۲ هزار زائر از طرح «آرامش بهاری» در اردکان
بهره‌مندی ۳۲ هزار زائر از طرح «آرامش بهاری» در اردکان
گروه اجتماعی ــ رئیس اوقاف و امور خیریه اردکان با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری از بازدید ۳۲ هزار زائر از امامزادگان و بقاع متبرکه این شهرستان خبر داد.

بهرهمندی ۳۲ هزار زائر از طرح «آرامش بهاری» در اردکانحجتالاسلام سیدمهدی سیدی، رئیس اوقاف و امورخیریه شهرستان اردکان در گفتوگو با ایکنا از یزد، با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در این شهرستان اظهار کرد: این طرح در هفت بقعه و امامزاده شهرستان اجرا شد.
وی با اشاره به اجرای این طرح از ۲۸ اسفندماه ۹۷ تا ۱۴ فروردین ۹۸ ادامه داد: این طرح در سه امامزاده سیدمحمد هفتادر، امامزاده قاسم ساغند و بقعه متبرکه سیدگلسرخ به صورت شاخص اجرایی شد.
حجتالاسلام سیدی تعداد زائران در این ایام را ۳۲ هزار نفر اعلام کرد و گفت: همچنین در این مدت ۵۴۰۰ نفر اسکان در زائرسراها و ۴۳۰۰ نفر اسکان موقت انجام شده است.
وی با اشاره به برپایی خیمههای معرفت در امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان افزود: در این خیمهها غرفههای کودک، ایستگاه همه واقف باشیم، مشاوره و پاسخگویی به مسائل شرعی و … برپا و ۸ مبلغ اعزامی از قم و ۵ مبلغ بومی به زائران خدمت رسانی کردند.
رئیس اوقاف و امورخیریه شهرستان اردکان بازدید ۸۴۰۰ نفر از غرفه کودک، بهرهمندی ۶۸۰ نفر از مشاوره، حضور ۶۰ نفر در ایستگاه همه واقف باشیم را یادآور شد و تصریح کرد: در این مدت ۷ نفر خادم به صورت ثابت، ۲۰ نفر خادم به صورت افتخاری و ۴۰ نفر از هیات امنای امامزادگان و بقاع متبرکه مشغول خدمت به مردم بودند.
حجتالاسلام سیدی برنامه تحویل سال نو، جشن مبعث با حضور ۱۵۰۰ نفر در امامزاده سیدنورالدین و ویژه برنامههای شهادت و ولادت ائمه اطهار(ع) را از دیگر برنامهها در راستای طرح آرامش بهاری ویژه ایام نوروز ۹۸ برشمرد.

خبر جدید  حماسه ۹ دی فصل جدیدی در تاریخ مبارزات مردم ایران گشود

انتهای پیام


منبع :: http://yazd.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد