20:46:09 - سه‌شنبه 19 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بودجه سازمان فرهنگی ورزشی یزد حدود یک درصد بودجه شهرداری است
بودجه سازمان فرهنگی ورزشی یزد حدود یک درصد بودجه شهرداری است
یزد – ایرنا – رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گفت: مجموع بودجه سالانه این سازمان یک و یک‌دهم درصد بودجه شهرداری است در صورتی‌که این نهاد بیشترین فعالیت فرهنگی را دارد.

به گزارش ایرنا عباس ملازینلی عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: توسعه برنامه‌های فرهنگی متناسب با فرهنگ و باور عمومی مردم از جمله اولویت‌های مهم سال آینده است.
وی به اقدامات سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: جای تأسف است برخی افراد به دلیل نداشتن آگاهی لازم از اهمیت برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری سعی دارند با نشر اطلاعات نادرست و ناقص این اقدامات را به زیر سئوال ببرند.
ملازینلی خاطر نشان کرد: پیشنهاد می‌کنم اگر کسی که با اقدامات فرهنگی در شهر مخالف است به‌جای نشر اکاذیب با تدوین طرح‌های منطقی و بیان نقد منصفانه سازمان را یاری کند و از نقدهای منصفانه استقبال می‌کنیم.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد بابیان اینکه برخی افراد با انتقاد غیرمنصفانه دائم سنگ فرهنگی به سینه می‌زنند، افزود: این افراد در تلاش هستند که فعالیت‌های فرهنگی را در شهر یزد کمرنگ نشان دهند.
ملازینلی بابیان اینکه شهروند آگاه مساوی با شهرآباد است، تصریح کرد: یک شهروند ناآگاه به آبادترین شهر هم که برود به خاطر نگرش و دانش ضعیف خود آن منطقه را ویران می‌کند.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد نقش رسانه‌های در آگاه بخشی افراد جامعه را مهم خواند و اظهار داشت: اصحاب رسانه در توسعه فرهنگ عمومی بسیار تأثیرگزار هستند و باید طبق رسالت سنگین و مهمی که بر دوش دارند در راستای اطلاع‌رسانی صحیح و درست گام بردارند.
۲۰۸۸/ ۲۰۴۷/

خبر جدید  پایه انقلاب ایران بر خدا محوری و انسان‌ دوستی استوار است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد