11:20:47 - یکشنبه 20 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بودجه ۹۸ شهرداری یزد ۸۹۲ میلیارد تومان اعلام شد
بودجه ۹۸ شهرداری یزد ۸۹۲ میلیارد تومان اعلام شد
بودجه کل پیشنهادی شهرداری یزد به شورای شهر برای سال ۹۸ معادل ۸۹۲ میلیارد تومان اعلام شد که ۱۰۰ میلیارد تومان آن پیش‌بینی درآمد مشروط بی آر تی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مهدی فعالی شامگاه شنبه در یکصد و بیست و یکمین نشست علنی شورای اسلامی شهر یزد در ارتباط با جزئیات بودجه سال آینده شهرداری یزد اظهار داشت: درآمدهای شهرداری یزد در بودجه سال آینده به سه دسته تقسیمبندی شدهاند که بخش اول آن درآمدهای عمومی برای هزینههای جاری و هزینههای عمرانی عمومی و سایر پرداختها است.

وی خاطرنشان کرد: بخش دوم درآمدها شامل درآمدهای اختصاصی برای پروژههای عمرانی اختصاصی و درآمدهای احتمالی برای پروژههای عمرانی مشروط در نظر گرفته شده است.

فعالی ادامه داد: پیشنهاد بودجه سال ۱۳۹۸ شهرداری یزد حاصل بیش از ۱۰۰ جلسه، مشارکت ۶۶ نفر از جمله معاونین، مدیران مناطق، روسای سازمانها، مدیران ستادی و کارشناسان و صرف بیش از یک هزار نفر ساعت کار کارشناسی و مدیریتی بوده است.

معاون برنامهریزی شهرداری یزد ادامه داد: ۶۰۰ میلیارد تومان کل بودجه شهر یزد در امسال است که این میزان در سال آینده به ۸۹۲ میلیارد تومان اضافه شده که ۱۰۰ میلیارد آن پیشبینی درآمد مشروط بیآرتی است.

خبر جدید  پزشک یزدی حمایت ۴۰ یتیم خاتمی را بر‌عهده دارد

وی در ارتباط با تغییرات هزینهای کل صورت گرفته در بودجه شهرداری یزد در سه بخش هزینههای جاری، هزینههای عمرانی و سایر پرداختها خاطرنشان کرد: هزینههای جاری یزد از ۲۲۰ میلیارد به ۲۷۵ میلیارد تومان با توجه به بخشنامه ابلاغی دولت افزایش یافته است.

فعالی با بیان اینکه هزینههای عمرانی از ۳۸۹ میلیارد به ۵۱۱ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است بیان کرد: سایر پرداختیها در بودجه سال آینده شهرداری یزد از ۵۱ میلیارد تومان به ۱۰۶ میلیارد تومان افزایش یافته است.

معاون برنامه ریزی شهرداری یزد تصریح کرد: درآمدهای شهرداری یزد هم با توجه به ابلاغ صورت گرفته در ۹ کد در نظر گرفته شده است که شامل درآمد ناشی از عوارض عمومی، درآمد ناشی از عوارض اختصاصی، بهای خدمات و درآمد موسسات انتفاعی، درآمدهای حاصل از وجود و اموال شهرداری، کمکهای اعطایی دولت و سازمانهای دولتی، اعانات و هدایا و داراییها و سایر منابع تامین اعتبار هستند.

خبر جدید  ۵۶۵ هزار کارت ملی هوشمند در استان یزد صادر شد

غلامعلی سفید رئیس شورای اسلامی شهر یزد هم در این جلسه و در ارتباط با بودجه ارائه شده با تقدیر از مجموعه شهرداری یزد که با وجود اداره با سرپرست در مدت قانونی بودجه را به شورا ارائه کردند عنوان کرد: انسجام درونی شهرداری یزد سبب شده که کارهای این مجموعه در فرصت و زمان مقرر انجام شود.

وی با اشاره به اینکه در نشست شورای عالی استانها اعلام شده که حدود ۸۰ درصد شهرداریها در بودجه خود ماندهاند تصریح کرد: شرایط کشور از لحاظ بودجه و امکانات شرایط بسیار سختی است و دشمن با تمام توان محاصره اقتصادی خودش را تشدید کرده است.

خبر جدید  وزارت کشور صلاحیت شهردار یزد را تایید کرد

رئیس شورای اسلامی شهر یزد عنوان کرد: شهرداری یزد با وجود این مشکلات این وضعیت را تحمل میکند و باید در این شرایط سخت قدردان افرادی باشیم که زحمت میکشند که پروژههای شهر تعطیل نشود.

سفید ادامه داد: شهرداریها نزدیکترین دستگاهها به مردم هستند و در صورتی که برای این نهادها مشکلی پیش بیاید این مشکل خیلی سریع به مردم منتقل میشود و مردم احساس مشکل میکنند به همین دلیل از مسئولان خواهانیم که نسبت به این نهادها توجه ویژهای داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه زمانی میتوانیم موفق باشیم که مردم خودشان نسبت به اداره امور قدم بردارند و نیاز شهر توسط مردم تامین شود افزود: باید بتوانیم فرصتهایی فراهم کنیم که مردم بیایند و کاری انجام دهند و اگر این تحول فکری در ما ایجاد شود که زمینه را برای حضور مردم فراهم کنیم شهر بیش از پیش پیشرفت میکند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد