1:54:31 - یکشنبه 27 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تأکید بر توجه به نوآوری و سلايق نسل جديد در گسترش دين‌باوری
تأکید بر توجه به نوآوری و سلايق نسل جديد در گسترش دين‌باوری
استاندار يزد گفت: برای گسترش دین‌باوری و رفع برخی مسائل در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی به نوآوری، زبان جدید و طرح‌های نو در بحث تعالیم قرآنی و دینی نیاز داریم.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازادارهكل روابط عمومی استانداری یزد، محمدعلی طالبیدر مراسم اختتامیه جشنواره و مسابقات قرآنی مدهامتان اظهار کرد: نمونه چنین جشنوارههایی نمود نوآوری و ابتكار در بحث گسترش تعالیم و ارزشهای دینی و فرهنگی است و استقبالی كه از سوی خانوادهها به ویژه دانشآموزان و كودكان از اینگونه برنامهها به عمل میآید نشاندهنده روحیه دینباوری در جامعه است.

وی اضافه کرد: باید با محوریت چنین برنامههایی این روحیه را تقویت و ارزشهای جدیدی را در بحث گسترش فرهنگ دینی در استان یزد به وجود آورد.

خبر جدید  ثبت‌نام دبیرستان دخترانه سمای واحد اشکذر آغاز شد

استاندار یزد عنوان کرد: امروز برای گسترش دینباوری و رفع برخی مسائل در عرصههای اجتماعی و فرهنگی به نوآوری، زبان جدید و طرحهای نو در بحث تعالیم قرآنی و دینی نیاز داریم تا با برنامههای متنوع فرهنگی و توجه به سلایق نسل جدید بتوانیم جوانان، نوجوانان و كودكان را به سمت دین، قرآن و باورهای مذهبی سوق دهیم.

خبر جدید  تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر

طالبی بیان كرد: كانونهای فرهنگی و هنری مساجد یكی از نهادهایی هستند كه به خوبی میتوانند در این عرصه ایفای نقش کنند و امروز زمینه و شرایط فعالیت این كانونها با رویكردهای مختلف در استان یزد فراهم شده است و اگر حمایت مسئولان از این ظرفیت به خوبی صورت گیرد میتوانند بهترین مشوق برای نسل جدید در حوزه دین و فرهنگ باشند.

خبر جدید  مُهیمِن حائز رتبه نخست استانی شد

وی با تبریکبه برگزیدگان و تقدیر از نقشآفرینان این جشنواره یادآور شد: امید است به مدد چنین فعالیتهایی استان یزد بتواند مؤثرتر از گذشته در مسیر دینباوری و حفظ ارزشهای قرآنی گام بردارد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد