20:49:34 - پنج‌شنبه 30 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تأکید بر حضور پرشور دانشگاهیان در راهپیمایی روز جهانی قدس
تأکید بر حضور پرشور دانشگاهیان در راهپیمایی روز جهانی قدس
شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد با صدور بیانیه‌ای از دانشگاهیان استان یزد خواست تا در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور پرشوری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در بیانیهای از عموم استادان، دانشجویان و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد دعوت کرد تا در راهپیمایی روز قدس در جمعه آخر ماه مبارک رمضان شرکت کنند.

در این بیانیه آمده است: در روزهایی كه عداوت و خباثت استكبار جهانی به سردمداری آمریكا و رژیم صهیونیستی به اوج خود رسیده و با خباثت هرچه تمامتر از همه ابزارهای خود به جنگ اسلام و مستضعفین عالم آمده، عظمت قدرت برتر جمهوری اسلامی ایران در ابتكار عمل در خاورمیانه و جهان به نقطه اوج رسیده، بهنحویكه دشمنان نیز زبان به اعتراف گشودهاند.

خبر جدید  جشنواره زیر سایه خورشید حرکت عظیم فرهنگی، اجتماعی و اثرگذار است

در این بیانیه عنوان شده است: روز قدس روزی كه بشریت به دفاع انسانیت به پا میخیزد و به این توصیه پیامبر رحمت و كرامت عمل میكند کهمَنْ سَمِعَ رَجُلاً ینَادِی یا لَلْمُسْلِمِینَ فَلَمْ یجِبْهُ فَلَیسَ بِمُسْلِمٍ. هركس ندای دادرسی انسانی را بشنود و جوابش نگوید مسلمان نیست.

در این بیانیه تأکید شده است: دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی یزد امسال با حضور باشكوهتر در این مراسم شركت میكنند؛ چراكه در این دوران، بدعهدی و چهره خبیث آمریكای خونخوار در نقض معاهدات جهانی و حمایت از رژیم كودکكُش صهیونیستی،دولتهای مرتجع و منحط برخی از كشورهای عربی بر آزادگان عالم هویدا شده است و دانشگاهیان با حضور باشكوه، میخهای آخر را بر تابوت این اندیشه استكباری و تفكر استثمارگری خواهند زد.

خبر جدید  منتظر افزایش مسافران نوروزی در یزد جهانی هستیم

در اینبیانیه مطرح شده است: حضور ملت بزرگ ایران در راهپیمایی روز قدسهمراه با همه ملتهای آزاده جهان نفسهای آخر ایادی كفر و نفاق را به شماره خواهد انداخت تا پرچم فتح و ظفر به دست یگانه منجی عالم بشریت سپرده شود و وعده الهی را در حاكمیت مستضعفان جهان محقق سازد.

خبر جدید  قطع مجدد آب انتقالی، استاندار یزد را به تهران کشاند

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: تأکید بر حضور پرشور دانشگاهیان در راهپیمایی روز جهانی قدس

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد