22:06:04 - دوشنبه 24 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تامین لوازم‌التحریر دانش‌آموزان نیازمند با «لبخند مهر»
تامین لوازم‌التحریر دانش‌آموزان نیازمند با «لبخند مهر»
به گزارش ایکنا از یزد به نقل از بهزیستی، حسین بمانی، معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان یزد در خصوص پویش لبخند مهر اظهار کرد: سازمان بهزیستی حدود ۲ سال است که با راه‌اندازی این کمپین‌ها تلاش گسترده‌ای را برای تامین لوازم تحریر دانش‌آموزان در آستانه سال تحصیلی انجام می‌دهد.بمانی با بیان اینکه سازمان بهزیستی […]

تامین لوازم‌التحریر دانش‌آموزان نیازمند با «لبخند مهر»

به گزارش ایکنا از یزد به نقل از بهزیستی، حسین بمانی، معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان یزد در خصوص پویش لبخند مهر اظهار کرد: سازمان بهزیستی حدود ۲ سال است که با راه‌اندازی این کمپین‌ها تلاش گسترده‌ای را برای تامین لوازم تحریر دانش‌آموزان در آستانه سال تحصیلی انجام می‌دهد.
بمانی با بیان اینکه سازمان بهزیستی در مناسبت‌های مختلف اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای گروه هدف و نیازمندان انجام می‌دهد گفت: این کمک‌ها بر اساس اعلام نیاز تخصیص پیدا می کنند و در پویش لبخند مهر نیز کمکهای مردمی اعم از نقدی و غیرنقدی به دانش‌آموزان نیازمند مقطع ابتدایی در مناطق کم‌برخوردار اهدا می شود.
وی در خصوص نحوه مشارکت مردم در پویش «لبخند مهر» افزود: مردم می‌توانند با شماره گیری #٣٠٠ * ٧٣٣* ، نرم افزار آپ سازمان بهزیستی، شماره حساب ٩٠١٩٠ بانک ملت و نرم افزار «سکه» کمک‌هایشان را به سازمان بهزیستی برسانند.
بمانی ادامه داد: برای هر دانش‌آموز در پویش لبخند مهر یکصدهزار تومان وجه نقدی به همراه لوازم‌التحریر در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: ادارات بهزیستی شهرستان ها، مجتمع های خدمات بهزیستی و مؤسسات خیریه دارای مجوز فعالیت از بهزیستی دارای آمادگی لازم برای جمع آوری کمک های خیّرین و نیکوکاران در گستره استان هستند.

خبر جدید  فعالیت تنها اورژانس اطفال در یزد

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد