به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، استاندار یزد در مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه پرسش مهر ریاست جمهوری گفت: وظیفه خود دانستم تا در جمع شما حضور یافته و با تبریک به برگزیدگان پرسش مهر ریاست جمهوری در استان یزد از دست اندرکاران این برنامه بسیار زیبا و موثر در نظام آموزشی قدردانی کنم.

« محمدعلی طالبی» افزود:طرح پرسش مهر ریاست جمهوری از این جهت برای ما ارزشمند است که پل ارتباطی میان بدنه دانش آموزی کشور با شخص اول دولت را فراهم می کند که این ارتباط برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار ارزشمند و افتخار آمیز است.

خبر جدید  به سمن ها به عنوان بازوان توانمند توجه داریم/ اعتقاد راسخ دولت تدبیر و امید به توان سمن ها

"طالبی" یادآور شد: پرسش مهر همانگونه که در اهدافش نیز ذکر شده، مشارکت جویی، پرسش گری و مهم تر از همه فضایی برای اندیشه ورزی دانش آموزان را فراهم می کند تا در کنار پرداختن به امور درسی به مسائل مختلف دیگر نیز فکر کنند.

وی ادامه داد: در فرایند پرسش مهر این فرصت و زمینه برای دانش آموزانی که مشغول درس هستند فراهم می شود تا درباره جامعه و آنچه که اطرافشان می گذرد نیز بیاندیشند و به نوعی در قبال جامعه احساس مسئولیت کنند و آماده شوند تا نقشی موثر را در آینده کشور، استان و شهر خود ایفاء نمایند.

خبر جدید  فعالیت‌های مالکیت فکری در حوزه‌های اقتصادی قوی تر شود

استاندار یزد در پایان گفت: امید است بتوانیم در سایه طرح پرسش مهر و برنامه های متنوعی از این قبیل، در موضوعات و رشته های مختلف، ارتقاء اندیشه ورزی و پرسش گری دانش آموزان را شاهد باشیم.