17:14:07 - پنج‌شنبه 27 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تا وقتی که مردم پشتیبان ولایت فقیه باشند دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند
تا وقتی که مردم پشتیبان ولایت فقیه باشند دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند
جلسه تعامل و هماهنگی یگان امنیتی سپاه الغدیر استان یزد با نواحی میبد و اردکان برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ سرهنگ حسین زارع کمالی در این جلسه گفت: تا وقتی که مردم پشتیبان ولایت فقیه باشند دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند. به فرمود: ه مقام معظم رهبری الان یک جنگ اقتصادی […]

جلسه تعامل و هماهنگی یگان امنیتی سپاه الغدیر استان یزد با نواحی میبد و اردکان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ سرهنگ حسین زارع کمالی در این جلسه گفت: تا وقتی که مردم پشتیبان ولایت فقیه باشند دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند. به فرمود: ه مقام معظم رهبری الان یک جنگ اقتصادی تمام عیار علیه نظام جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته و دشمنان ما اتاق جنگ اقتصادی تشکیل داده اند؛ لذا مردم ما باید هوشیار باشند و اقدامی انجام ندهند که آب در آسیاب دشمن باشد.
وی افزود:هدف آمریکایی در کلان این است که با تحریم‌ها ما وادار به قبول شروط آن‌ها بکنند که یکی از خواسته‌های آن‌ها خلع سلاح است و بعد وقتی ما را خلع سلاح کردند به ایران حمله کنند و ایران را تجزیه نمایند تا دیگر ایران نتوانند در برابر آن‌ها عرض اندام نماید. باید اهداف دشمنان انقلاب برای مردم تشریح شود. آمریکا نه تنها به دنبال حل مشکلات اقتصادی ما نیست بلکه به دنبال سنگ اندازی و خرابکاری اقتصادی است. متأسفانه برخی افراد ساده لوح کلید حل مشکلات را در دست آمریکا می‌دانند که اینگونه نیست. کلید مشکلات ما به دست خودمان است.

خبر جدید  اجرای طرح مبارزه با شپش در مدارس

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد