1:38:37 - سه‌شنبه 29 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تجلی حكمرانی خوب با تعامل دولت، بخش خصوصی و مردم
تجلی حكمرانی خوب با تعامل دولت، بخش خصوصی و مردم
استاندار یزد عنوان کرد که تجلی حكمرانی خوب به تعامل دولت، بخش خصوصی و مردم وابسته است.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از اداره كل روابط عمومی استانداری یزد، محمدعلی طالبی در دیدار اعضای خانه صنعت، معدن و تجارت یزد با تأكید بر دستهبندی مشكلات بخش صنعت، امور مالیاتی و بانكها برای پیگیری هدفمند در سطح استانی و ملی گفت: تجلی حكمرانی خوب به تعامل دولت، بخش خصوصی و مردم وابسته است.

وی بر جهتدهی ایجاد اشتغال از سوی صنعت در پاسخ به نیاز فارغ التحصیلان بومی، توجه به مسئولیت اجتماعی و دستهبندی مشكلات در حوزه صنعت، بانكها و امور مالیاتی تأكید کرد.

خبر جدید  ۵ عضو یک خانواده در استخری در خاتم غرق شدند

استاندار یزد بیان كرد: حكمرانی خوب تجلی تعامل دولت، بخش خصوصی و مردم است و تفاوت آن نیز با حكومتداری در همین موضوع نشان داده میشود؛ زیرا در حكومتداری بر مردم اعمال حاكمیت میشود؛ اما حكمرانی خوب به عنوان رویكرد استان بر همكاری نزدیك نهادهای مسئول با بخش خصوصی و مردم توجه دارد.

خبر جدید  برگزاری دوره آموزش کارآفرینی با حضور ۳۶۰ مددجوی یزدی

طالبی خانه صنعت، معدن و تجارت را نمونهای از این تعامل دانست و افزود: از آغاز دولت تدبیر و امید برای تقویت و تشكیل انجمنها در موضوعات مختلف تلاش و زمینهسازی شد؛ زیرا بر این باوریم مشاركت به واسطه رشد تشكلها در جامعه عینیت پیدا میكند.

وی گفت: حفظ ظرفیت اشتغال و پاسخ به نیاز شغلی قشر تحصیلكرده بومی از ضرورتهای پیش روی استان است تا با تغییر جهت در حوزه اشتغال اثرات مهاجرت بهویژه در زمینههای فرهنگی و اجتماعی مدیریت شود.

خبر جدید  رسانه‌ها خط مقدم بصیرت‌افزایی/ اجرای ۵۰۰ برنامه در ۹ دی

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد