20:27:49 - یکشنبه 26 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تخصیص ۶۴ درصد از تسهیلات به طرح های جدید/ بیشترین تسهیلات پرداختی مربوط به پرورش دام است
تخصیص ۶۴ درصد از تسهیلات به طرح های جدید/ بیشترین تسهیلات پرداختی مربوط به پرورش دام است
ایلنا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با بیان اینکه بیش از یکهزار و ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات روستایی و عشایری پرداخت شده است گفت: بیشترین تسهیلات پرداختی…

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با بیان اینکه بیش از یکهزار و ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات روستایی و عشایری پرداخت شده است گفت: بیشترین تسهیلات پرداختی کشاورزی در رسته پرورش دام است.

محمدحسین ریاحی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به حمایت این دستگاه از طرح های اشتغالی روستایی و عشایری اظهار داشت: در استان یزد تاکنون بیش از هزار و ۱۰۰ نفر از تسهیلات اشتغال پایدار روستاییو عشایریبه میزان یکهزار و ۴۰۰ میلیارد ریال بهره مند شده اند.

وی با بیان اینکه این طرح ها در بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات بوده است ادامه داد: ۱۳۸ طرح در بخش صنعت ، ۸۸۶ طرح در بخش کشاورزیو ۸۷ طرح نیز در بخش خدمات ارائه و تسهیلات دریافت کرده است.

خبر جدید  84 درصد مرگ ها در ایران ناشی از بیماری های غیرواگیر است

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی یزد با بیان اینکه متقاضی سرمایه در گردش در این تسهیلات تنها یک طرح بوده است عنوان کرد: ۶۴ درصد از تسهیلات به طرح هایجدید و ۳۵ در صد به طرح هایتوسعه ای تعلق گرفته است که نشان می دهد بیشترین متقاضی تسهیلات روستایی در استان در بخش کشاورزی و مربوط به طرح های جدید بوده است.

ریاحی با اشاره به اینکه در بخش کشاورزی نیز بیشترین تسهیلات پرداختی مربوط به رسته های پرورش دام سبک و سنگین بوده اضافه کرد: ۴۵ درصد از تسهیلات در این محل هزینه شده و محصولات گلخانه ای ۲۳ درصد و بخش صنعت مربوط نیز رسته ساخت ماشین آلات و ادوات کشاورزی با ۳۵ درصد و در بخش خدمات هم رسته های بوم گردی با ۴۳ درصد و گردشگری و طبیعت گردی با ۳۰ درصد بیشترین تسهیلات را گرفته اند.

خبر جدید  امضا تفاهمنامه سه جانبه بین دادگستری، خانه صنعت و کانون داوری استان یزد

ویدر پاسخ به این سوال که طرح هایدستگاه حمایتیاز کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستیو بنیاد شهید در زمینه دریافت تسهیلات اشتغال چگونه مورد حمایت این دستگاه خواهند بود اظهار داشت: این طرح ها پس از ثبت نام در سامانه کارا و تایید دستگاه اجراییاستان به کارگروه حمایتی کشور ارسال شده تا پس از تایید به بانکهایعامل معرفیشوند.

ریاحی با بیان اینکه تاکنون تعداد تسهیلات پرداخت شده توسط بانکها برای طرح هاحمایتیتعداد ۳۵۶ فقره تسهیلات بوده افزود: ۹۴ درصد از تسهیلات پرداختی به طرح های حمایتی مربوط به بخش کشاورزی بوده با ۹۴ درصد و بیشترین میزان تسهیلات مربوط به رسته پرورش دام سبک و سنگین بوده که ۷۵ درصد تسهیلات را به خود اختصاص داده است.

خبر جدید  اتوبوس دانش آموزان یزدی تصادف کرد/ 2 دانش آموز مصدوم شدند

وی با تاکید بر لزوم نظارت بر روند اجرای طرح در مسیر مورد تقاضا و تایید شده عنوان کرد: در جهت راستیآزماییاز اجرای طرح ها علاوه بر نظارت استانی، ۳۰ کمیته نظارت شهرستانیتشکیل تا در صورتمشاهده انحراف از طرح، مراتب جهت برخورد قانونیو به بانکهایعامل اعلام شود.


منبع :: تخصیص ۶۴ درصد از تسهیلات به طرح های جدید/ بیشترین تسهیلات پرداختی مربوط به پرورش دام است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد