به گزارش خبرگزاری برنا از استان یزد، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در شورای استانی توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همزمان با روز بزرگداشت شهدا بیان کرد:طراحی نرم افزار جامع شهدای یزد نمونه استفاده موثر از فضای مجازی است و ضروریست ارائه مطالب مناسب در این فضا و با موضوعات مختلف مورد توجه قرار گیرد.

«احمد ترحمی» افزود:خانواده شهدا سرمایه های اجتماعی کشور هستند و برای اعزام این عزیزان به اردوهای راهیان نور و سایر سفرهای زیارتی و سیاحتی رعایت نکات ایمنی و حفظ کرامت جامعه هدف در اولویت قرار گیرد.

خبر جدید  فعالیت باشگاه خبرنگاران هلال احمر استان یزد آغاز شد

ترحمی با تاکید بر حرکت جلسات به سمت کاربردی و برنامه محوری گفت:تکریم مقام شهدا و خانواده آن ها در حقیقت احترام به خودمان است زیرا به باور و روحیه ای از این جنس نیازداریم و آمادگی کامل در استان برای خدمت در این زمینه وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: مخاطب امروز ما نسل جوانی است که سوالات و کنجکاوی های زیادی نسبت به ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت دارد و برای پاسخ به این نیاز ابتکار ونوآوری در برنامه ها بارویکردی جذاب و متنوع ضروریست زیرا روش های سنتی به تنهایی پاسخگو نمی باشد.

خبر جدید  ضرورت پایش مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه های اقتصادی توسط بخش خصوصی/ روش های تامین مالی و استفاده از بازار سرمایه، آموزش داده شود

معاون استاندار یزد بر اهمیت پیگیری روند اجرایی شدن مصوبات این شورا اشاره و اظهار داشت:محوریت برنامه های سال آینده در توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری قرار گیرد و برش استانی این موضوع نیز مورد توجه قرار داده شود.

ترحمی افزود:دیدار با خانواده شهدا نیز از برنامه های مداوم مدیران و مسئولان استانی است و در فرصت های پیش رو خانواده هایی که کمتر دیده شده اند و شهدای تمام عرصه های ایثار و مقاومت هدف برنامه ها خواهند بود.

خبر جدید  ضرورت انتقال تعالیم دینی و ارزش های فرهنگی با زبان نو به نسل جدید

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پایان بر پیگیری حل مشکلات خانواده و فرزندان شهدا تاکید و بیان کرد:ظرفیت های قانونی و حمایتی در این زمینه وجود دارد و بهره گیری کافی از این فرصت ها برای خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران لازم است.

در این جلسه نرم افزار جامع شهدای یزد قابل دانلود از کافه بازار و حاوی اطلاعات کامل و وصیت نامه شهدای استان معرفی شد.