۱۲:۰۷:۳۲ - یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تغییر کاربری برخی مدارس یزد منابع خوبی را برای آموزش و پرورش در پی دارد
تغییر کاربری برخی مدارس یزد منابع خوبی را برای آموزش و پرورش در پی دارد
استاندار یزد با تاکید بر اینکه باید از اموال دولتی به مانند اموال خود نگهداری کنیم گفت: تغییر کاربری برخی مدارس استان منابع خوبی را برای آموزش و پرورش در پی دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد علی طالبی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان یزد گزارشهای اعضای شورا در خصوص وضعیت مدارس استان را نگران کننده دانست و اظهار داشت: یکی از اولویتهای ما در استان یزد رسیدگی به وضعیت مدارس است که در این راستا و برای پیگیریهای جدیتر، کمیتهای متشکل از ۵ دستگاه تشکیل شود تا نسبت به رسیدگی به وضعیت مدارس اقدامات لازم دنبال و مشکلات این مدارس با کمک خیرین و بخش دولتی مرتفع شود.

استاندار یزد در ادامه با تاکید بر اینکه باید به سمت تربیت نیروی انسانی ماهر و رونق بخشیدن به هنرستانها حرکت کنیم عنوان کرد: برخی هنرستانهای استان در طول ۳۰ سال گذشته هیچ گونه اقدامات بهینه سازی تجهیزات هنرستان را انجام ندادهاند که با توجه به اهمیت این مدارس باید در راستای مرمت و تجهیز آنها فعالیتهای لازم انجام شود.

وی تغییر کاربری برخی مدارس استان را فرصتی مناسب برای آموزش و پرورش دانست و خاطرنشان کرد: در این خصوص ظرفیتهای بسیار خوبی در استان یزد وجود دارد که به خوبی مورد استفاده قرار نگرفته و اگر واگذاری این مدارس صورت پذیر، منابع خوبی را برای آموزش و پرورش استان در پی خواهد داشت.

طالبی به عدم توجه برخی در ادارات نسبت به نگهداری از اموال دولتی اشاره کرد و گفت: مسئلهای که امروزه بیش از گذشته باید روی آن کار شود این است که ما از اموال دولتی، پروژهها و ساختمانها به شکلی مراقبت کنیم که از اموال خود انجام میدهیم و این چیزی است که خیلی بیشتر باید به آن توجه شود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد