12:07:32 - یکشنبه 12 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تغییر کاربری برخی مدارس یزد منابع خوبی را برای آموزش و پرورش در پی دارد
تغییر کاربری برخی مدارس یزد منابع خوبی را برای آموزش و پرورش در پی دارد
استاندار یزد با تاکید بر اینکه باید از اموال دولتی به مانند اموال خود نگهداری کنیم گفت: تغییر کاربری برخی مدارس استان منابع خوبی را برای آموزش و پرورش در پی دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد علی طالبی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان یزد گزارشهای اعضای شورا در خصوص وضعیت مدارس استان را نگران کننده دانست و اظهار داشت: یکی از اولویتهای ما در استان یزد رسیدگی به وضعیت مدارس است که در این راستا و برای پیگیریهای جدیتر، کمیتهای متشکل از ۵ دستگاه تشکیل شود تا نسبت به رسیدگی به وضعیت مدارس اقدامات لازم دنبال و مشکلات این مدارس با کمک خیرین و بخش دولتی مرتفع شود.

خبر جدید  ۵۱۴ کیلوگرم تریاک در یزد کشف شد

استاندار یزد در ادامه با تاکید بر اینکه باید به سمت تربیت نیروی انسانی ماهر و رونق بخشیدن به هنرستانها حرکت کنیم عنوان کرد: برخی هنرستانهای استان در طول ۳۰ سال گذشته هیچ گونه اقدامات بهینه سازی تجهیزات هنرستان را انجام ندادهاند که با توجه به اهمیت این مدارس باید در راستای مرمت و تجهیز آنها فعالیتهای لازم انجام شود.

وی تغییر کاربری برخی مدارس استان را فرصتی مناسب برای آموزش و پرورش دانست و خاطرنشان کرد: در این خصوص ظرفیتهای بسیار خوبی در استان یزد وجود دارد که به خوبی مورد استفاده قرار نگرفته و اگر واگذاری این مدارس صورت پذیر، منابع خوبی را برای آموزش و پرورش استان در پی خواهد داشت.

خبر جدید  آمادگی استان یزد برای ارائه خدمت مطلوب به مسافران نوروزی

طالبی به عدم توجه برخی در ادارات نسبت به نگهداری از اموال دولتی اشاره کرد و گفت: مسئلهای که امروزه بیش از گذشته باید روی آن کار شود این است که ما از اموال دولتی، پروژهها و ساختمانها به شکلی مراقبت کنیم که از اموال خود انجام میدهیم و این چیزی است که خیلی بیشتر باید به آن توجه شود.

خبر جدید  آموزش عمومی مهم ترین موضوع در مدیریت بحران است

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد