به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، مراسم تکریم « محمدرضا نقصان محمدی» و معارفه « رضا یادگاری» مدیرکل راه و شهرسازی استان با حضور « محمدعلی طالبی» استاندار یزد، « مهران کفاش » معاون حقوقی،امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی ، « محسن صادقیان» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد و جمعی از مسئولان ملی و استانی در مجموعه راه و ما برگزار شد.

معاون حقوقی،امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی گفت:ارزشمندی جایگاه مسئولیت هایی که به ما واگذار می شود در خدمت به مردم معنا می باید و بر این اساس باید برنامه ها و اقدامات نیز در راستای خدمت به مردم،رفع موانع و تسهیل دسترسی به خدمات جهت دهی شود.

« مهران کفاش» افزود:در شرایط جدید کشور که روز به روز تحریم ها شدت پیدا می کند به فکر و تعمق بیشتری برای پیشبرد امور و ساماندهی موضوعات نیاز داریم تا بتوانیم با مدل های مختلف و تقویت توانمندی ها بر این شرایط غلبه کنیم.

خبر جدید  سالن های ورزشی استان یزد در اختیار مسافران نوروزی قرار گرفت

وی بیان کرد:ضرورت مدل های مالی جدید و مشارکت بخش خصوصی و مردم برای پیشبرد برنامه های کلان کشور بیش از گذشته احساس می شود و در این راستا لازم است پروژه ها به گونه ای تعریف شود تا با ترغیب مشارکت مردمی بتوان چرخ توسعه را به حرکت درآورد.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد:مجموعه راه و شهرسازی به عنوان مجموعه ای که از زمان تولد تا پیری با مردم سر و کار دارد تکریم ارباب رجوع و جدیت در کار را سرلوحه قرار داده و از همکارانم می خواهم به صورت هماهنگ و به دور از نگاه جزیره ای در این راستا تلاش کنند.

خبر جدید  فعالیت‌های مالکیت فکری در حوزه‌های اقتصادی قوی تر شود

کفاش بیان کرد: سیلاب های اخیر در کشور نشان داد دست درازی انسان به طبیعت اثرات مخربی دارد و ساخت و ساز در مسیر رودخانه ها خسارت زیادی را به مردم و کشور تحمیل کرد که ضروریست در پروژه ها و اقدامات پیش رو جانمایی صحیح و نگاه کارشناسی و همه جانبه مورد توجه قرار گیرد.

معاون حقوقی،امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی با تقدیر از تلاش های یزد به عنوان استان معین در لرستان برای کمک به مدیریت موضوعات برآمده از سیل افزود: در استان یزد فعالیت اداره کل راه و شهرسازی به صورت تعاملی و هماهنگ با سایر بخش ها و در راستای کمک به توسعه موثر ،برنامه ریزی و جهت دهی شود.

خبر جدید  مراقب آسیب های اجتماعی زیر پوست شهر باشیم

کفاش در پایان به دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر تلاش برای به نتیجه رساندن و ساماندهی پروژه های نیمه تمام در زمان محدود اشاره و گفت:تعریف پروژه های جدید نیازمند واکاوی و نیازسنجی دقیق است تا بتوان علاوه بر پاسخ مناسب به نیازها، از اتلاف وقت و منابع نیز جلوگیری کرد.

شایان ذکر است در این مراسم از تلاش های« محمدرضا نقصان محمدی» مدیرکل سابق و « سیدعباس مشکاتی » قدردانی و « رضا یادگاری » به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد معارفه شد.