1:29:29 - پنج‌شنبه 9 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تمام ظرفیت یزد برای رونق بخش مسکن استفاده شود
تمام ظرفیت یزد برای رونق بخش مسکن استفاده شود
یزد – استاندار یزد با تاکید بر اینکه رونق در حوزه مسکن می‌تواند در سایر بخش‌ها نیز تحرک ایجاد کند، بر استفاده از همه ظرفیت‌های استان برای رونق ‌مسکن تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی طالبی، ظهر امروز در نشست شورای مسکن استان یزد اظهار داشت: باید برای تأمین نیازهای فعلی و آینده مسکن استان اقدامات جدی انجام دهیم در این راستا باید تمام ظرفیت یزد مورد استفاده قرار گیرد.

استاندار یزد ادامه داد: فعالیت‌ها و اقدامات ما در راستای رونق اقتصادی باید متمرکز در بخش مسکن باشد زیرا این بخش یکی از حوزه‌هایی است که تحرک در آن می‌تواند موجب رونق در سایر بخش‌های اقتصادی استان شود.

طالبی افزود: بخشی از رکود فعلی یا آمار بیکاری استان می‌تواند ناشی از عدم توجه به بخش مسکن باشد و لازم است شورای مسکن استان در راستای سیاستگذاری برای تأمین مسکن مورد نیاز مردم اهتمام لازم را داشته باشند.

خبر جدید  مدیران دستگاه‌ها برای اجرای پروژه‌ها ‌پیگیری جدی‌تری داشته باشند

رئیس شورای مسکن استان یزد بر استفاده از ظرفیت‌های قانونی استان برای رونق مسکن تاکید کرد و گفت: اجرای طرح اقدام ملی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز می‌تواند به رونق این بخش کمک کند.

وی، ضرورت دستیابی به آمار درست و تحلیل دقیق از حوزه مسکن و واحدهای مسکونی مورد نیاز را خواستار شد و خاطرنشان کرد: باید مکان‌های مناسب برای ساخت مسکن به درستی شناسایی شوند و با استفاده از تجربیات گذشته به ویژه در حوزه مسکن مهر الگوی ساخت مناسب برای حوزه مسکن استان داشته باشیم.

خبر جدید  خانواده‌های فاقد بیمه در روستاهای یزد شناسایی شوند

طالبی ادامه داد: نباید ساخت مسکن به گونه‌ای باشد که بیشتر افراد غیر بومی یا اتباع خارجی در این واحدهای مسکونی سکونت یابند زیرا اینگونه سکونت‌ها تبعات فرهنگی و اجتماعی خاص خود را به همراه دارد.

استاندار یزد با بیان اینکه هیچ فرد روستایی نباید در روستاهای استان برای سکونت مشکل زمین داشته باشد، بر فراهم کردن شرایط و زمینه‌های لازم برای واگذاری زمین به منظور مهاجرت معکوس به روستاها تأکید کرد.

خبر جدید  سرمایی که گردو‌ها را با خود بُرد

به گزارش مهر، در نشست شورای مسکن استان خلاصه‌ای از قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن و آئین نامه اجرایی آن و برنامه‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در سال ۱۳۹۸ ارائه شد.

کد خبر ۴۶۱۲۰۰۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد