2:36:52 - شنبه 27 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توجه کارفرمایان باید در به‌کارگیری نیروهای بومی و تحصیل‌کرده استان یزد باشد
توجه کارفرمایان باید در به‌کارگیری نیروهای بومی و تحصیل‌کرده استان یزد باشد
استاندار یزد با بیان اینکه توجه کارفرمایان باید در به‌کارگیری نیروهای بومی و تحصیل‌کرده استان یزد باشد گفت: ماهانه گزارش پیشرفت پروژه‌های نیمه‌تمام استان را بررسی می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، استاندار یزد همراه با آیتالله ناصری و تعدادی از مسئولین استانی به شهرستان مهریز رفته بود.

محمدعلی طالبی در شورای اداری شهرستان مهریز با ابراز اینکه این چهارمین سفر شهرستانی است که با حضور آیتالله ناصرینماینده ولیفقیه در استان و امام جمعه یزد صورت گرفت اظهار داشت: حضور در شهرستان و برگزاری جلسات اداری سبب روحیه همدلی و همراهی بین دستگاههای مختلف استان میشود که اثرات مثبت آن نیز در طول این مدت بهخوبی مشهود است.

استاندار یزد با بیان اینکه در شهرستان مهریز بیشترین ارتباط و تعامل و دستگاههای دولتی با نهادهای عمومی و ائمه جمعه و روحانیون وجود دارد اضافه کرد: فضای بسیار خوب همکاری و تعامل در این شهرستان موجب افزایش ضریب کارکرد و فعالیت دستگاههای دولتی و همچنین همراهی هرچه بهتر مردم با مجموعه مسئولان در این شهرستان شده و اینکه نوع ارتباط بین امام جمعهو فرماندار این شهرستان سبب همدلی بیشتر بین گروهها، سلایق، جناحهای مختلف و تشکلهای مؤثر شده است.

خبر جدید  ادارات یزد ملزم به استفاده از ‌وسایل کاهنده مصرف آب شدند

وی خاطرنشان کرد: حضور در شهرستانها نتایج بسیار خوبی داشته که مسائل و نکاتی طرح میشود که هیچگاه در شرایط دیگر اتفاق نمیافتاد و وقتی مباحث با حضور مسئولان استان در شهرستانهای دیگر طرح میشود، زمینه پیگیری آن بهتر فراهم میشود و دنبال برطرف کردن آن مشکل میرویم.

طالبی با تأکید بر اینکه روحیه تعامل و همکاری در استان یزد بهخوبی قابل مشاهده است گفت: این روحیه و فضای همدلی را که در استان یزد وجود دارد باید قدر دانست و از آن استفاده کرد.

خبر جدید  یزد | آیین سنتی نخل‌برداری در اردکان + فیلم‌

استاندار یزد با بیان اینکه "همه مدیران دستگاههای اجرایی نسبت به شرایط سختی که از نظر اعتبارات دولتی در سال جاری داریم آگاه هستند" تصریح کرد: همه تلاشمان را باید برای مشارکت بیشتر مردم در بخشهای مختلف و اتکا به ظرفیتهایی که در شهرستان وجود دارد بهکار بگیریم و روند توسعه، تولید و ایجاد اشتغال را ادامه دهیم تا به نتایج دلخواه دست یابیم.

وی ظرفیتهای شهرستان مهریز را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت: این شهرستان در بخشهای صنعت، بازرگانی و گردشگری ظرفیتهای بسیار خوبی دارد که اگر بهدرستی از آن استفاده شود، مشکلی بهنام اشتغال در مهریز نخواهیم داشت.

خبر جدید  پایان نامه‌های دانشگاه‌های یزد به سمت موضوعات و مسائل استان سوق داده شود

طالبی با ابراز اینکه "به کارفرمایان در بهکارگیری نیروهای بومی و تحصیلکرده استان تأکید کردیم" اظهار داشت: اگر در شهرستان به این مباحث توجه شود بدون شک بسیاری از مشکلاتشان برطرف میشود.

استاندار یزد با بیان اینکه "تمام پروژههای نیمهتمام را در استان یزد شناسایی کردیم" گفت: برای هر یک از پروژهها مسئولینی تعریف کردیم و دنبال اتمام آن در سال جاری هستیم و بهصورت ماهانه گزارش پیشرفت برنامهها را نیز خواهیم گرفت تا در جریان فعالیتها باشیم.

انتهای پیام/ح*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال