۶:۰۶:۴۲ - دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توسعه، ترقی و اعتلای ایران اسلامی در دست فرهنگیان است
توسعه، ترقی و اعتلای ایران اسلامی در دست فرهنگیان است
استاندار یزد با اشاره به اهمیت نقش و جایگاه فرهنگیان در جامعه، گفت: امروز تربیت نسلی که باید آینده ایران بسازد در دست با کفایت معلمان و فرهنگیان است و توسعه، ترقی و اعتلای ایران در دست معلم است. به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، محمود زمانی قمی  در آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال […]

استاندار یزد با اشاره به اهمیت نقش و جایگاه فرهنگیان در جامعه، گفت: امروز تربیت نسلی که باید آینده ایران بسازد در دست با کفایت معلمان و فرهنگیان است و توسعه، ترقی و اعتلای ایران در دست معلم است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، محمود زمانی قمی  در آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه شهید «خلیل کارگر» میبد، گفت: امروز تربیت نسلی که باید آینده ایران بسازد در دست با کفایت معلمان و فرهنگیان است و توسعه، ترقی و اعتلای ایران در دست معلم است.

وی ادامه داد: دانش آموختن و دانش آموزی بسیار کار مهمی است اما بیش از آن تربیت نسل درست و صالح بسیار با اهمیت‌تر است، اگر بخواهیم الگوهای مناسب را در جامعه تولید کنیم و به وسیله آن از تمدن، اخلاق و انقلاب صیانت کنیم این الگوها در مدرسه شکل می‌گیرند و به دست معلمان به فرجام می‌رسند.

استاندار یزد گفت: امروز مدرسه شهید کارگر میبد برای مراسم بازگشایی مدارس و به صدا در آوردن زنگ مدرسه انتخاب شد به این دلیل که یک استثنا در آن دیده می‌شود خیّر این مدرسه مادر شهید است و کارد آموزشی از جمله معلمان و مدیران آن برای ساخت آن اقدام کردند که باید به آن‌ها افتخار کرد.

زمانی قمی افزود: این معلمان و مدیران علاوه بر اینکه غذای روح دانش آموزان و تعلیم و تربیت آنها را بر عهده گرفتند در ایجاد سرپناه و ساخت مدرسه نیز وارد عمل شدند و شروع به کار کردند که ردپای این عمل را می‌توان در سیره اهل بیت(ع) دید جایی که امیرالمومنین(ع) در کسوت خلیفه ملسمین خودشان مبادرت به کارکردن، تلاش، حفر چاه و .. کردند.

تبليغات
بانک پاسارگاد