12:21:03 - شنبه 27 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توسعه بدون سرمایه انسانی شکل نمی‌گیرد
توسعه بدون سرمایه انسانی شکل نمی‌گیرد
استاندار یزد گفت: اگر توسعه بخواهد سطح زندگی مردم را در ابعاد مختلف ارتقا دهد باید به سرمایه‌های انسانی و اجتماعی توجه کند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازاستانداری یزد، محمدعلی طالبی در مراسم راهاندازی مرکز یادگیری و توسعه اجتماعی، اقتصادی شهرستان بهاباد که در دانشگاه آزاد اسلامی بهاباد برگزار شدبا بیان اینکه هدف از اجرای این طرح دستیابی به الگوی برنامهریزی توسعه منطقهای برای این شهرستاناست، گفت: با توجه بهاهمیت این موضوع، ماه گذشتهاجلاس استانداران با این دستورکاربرگزار شد و در ارتباط با اموری که باید در این حوزه انجام شود، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی ادامه داد: در سراسر کشور، ۳۱ شهرستان کمتر برخوردار از ۳۱ استان کشور انتخاب شدند تا برنامههایی در حوزه های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی در آنها اجرا شود.

خبر جدید  راه‌اندازی سامانه آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های دانشگاه آزاد یزد

استاندار یزد با بیان اینکه یکی از مدیران کل استانداری و یک کارشناس برای نظارت بر حسن اجرای این طرح معرفی شدهاند، خاطرنشان کرد: امروز شروع اجرای این طرح در مسیر رویکرد اجتماعیِ برنامه توسعه منطقهای در بهاباد است که به واسطه آن شاهد راهاندازی مرکز یادگیری رشتههای کارآفرینی در این شهرستان هستیم.

خبر جدید  برپایی نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی و فن بازار یزد

طالبیاز مشارکت سازمانهای مردمنهاد در این طرح خبر داد و گفت: رویکرد توسعه اجتماعی در همه سطوح این برنامه مدنظر قرار گرفته و در مسیر توسعه استان نیز به آن توجه ویژهای صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه توسعه بدون توجه به ظرفیتهای اجتماعی و مردمی امکانپذیر نیست، افزود: اگر توسعه بخواهد سطح زندگی مردم را در ابعاد مختلف از جمله بحث شادی و نشاط ارتقادهد، باید از حوزه اجتماعی تأثیر پذیرد و همه ظرفیتهای مردمی را بهکار گیرد و بهجای اتکا به سرمایههای مادی و کالبدی از جمله معادنبه سرمایههای انسانی و اجتماعی توجه کند.

خبر جدید  ‌روابط عمومی ها محوریت شاخص های حکمرانی خوب را عهده دار هستند

استاندار یزد تصریح کرد: شهرستانهای بافق و بهاباد با وجود برخورداری از منابع بزرگ معدنی، مشکلات زیادی دارند؛ چراکه به جای تکیه بر سرمایههای انسانی و اجتماعی، چشم بهمعادن و کمک دولت داشتهاند و از سرمایههای اصلی خود غافل شدهاند.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال