19:29:56 - یکشنبه 7 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تولید و مصرف، صرفاً مربوط به کالای اقتصادی نیست
تولید و مصرف، صرفاً مربوط به کالای اقتصادی نیست
گروه فرهنگی ــ مدیرکل ارشاد استان یزد با اشاره به نامگذاری سال ٩٨ به نام رونق تولید توسط مقام معظم رهبری گفت: تولید و مصرف، صرفاً مربوط به کالای اقتصادی نیست بلکه جنبه فرهنگی نیز دارد زیرا در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و هنری نیز شاهد تولید و مصرف هستیم.

تولید و مصرف، صرفاً مربوط به کالای اقتصادی نیستبه گزارش ایکنا از یزد، مجید جوادیانزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، روز گذشته، ۱۷ فروردین در نخستین نشست خود با کارمندان این اداره ضمن تبریک به مناسبت ایام نوروز اظهار کرد: امیدواریم سال ٩٨، سال پربرکتی در فعالیتهای فرهنگی، هنری و خدمترسانی به مردم باشد.
وی با اشاره به نامگذاری سال ٩٨ به نام رونق تولید توسط مقام معظم رهبری بیان کرد: تولید و مصرف، صرفاً مربوط به کالای اقتصادی نیست بلکه جنبه فرهنگی نیز دارد، زیرا در زمینه فعالیتهای فرهنگی و هنری نیز شاهد تولید و مصرف هستیم.
جوادیانزاده ادامه داد: کارشناسان فرهنگی و هنری به عنوان طلایهداران این عرصه هستند که باید بتوانند مسیر تولید کالاهای فرهنگی هنری را در جامعه هموار کنند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد بیان کرد: یکی از تاکیدات ما در سال جدید تدوین راهبردهای فرهنگی و هنری است تا مجموعه اقداماتی اداره کل در مسیر مشخص و هدف گذاری شده قرار بگیرد.
جوادیانزاده گفت: چهار راهبرد اصلی ما شامل اجرای برنامههای پایتخت کتاب ایران و جهتگیری به سمت پایتخت کتاب جهان در سال ٢٠٢٢، حمایت از کسب و کارهای نوپا، احیای جغرافیای فرهنگی یزد و خودباوری فرهنگی و همچنین بازآفرینی فرهنگی و هنری است.
وی گفت: ما در تمامی برنامههای خود بر اساس این راهبردها عمل میکنیم و امیدواریم بتوانیم در سال رونق تولید، حرکتهای موثر فرهنگی و هنری را در سطح استان و کشور داشته باشیم.

انتهای پیام


منبع :: http://yazd.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مدیریت بحران به همبستگی و وحدت همه آحاد نیاز دارد

تبليغات
بانک پاسارگاد