14:29:47 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تکمیل هزار و ۷۰۰ پروژه یزد به پنج سال زمان نیاز دارد
تکمیل هزار و ۷۰۰ پروژه یزد به پنج سال زمان نیاز دارد
یزد – ایرنا – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد گفت: برای تکمیل یکهزار و ۷۰۰ پروژه نیمه تمام استان با احتساب و شرایط بودجه سال ۱۳۹۷، حداقل به پنج سال زمان نیاز است.

به گزارش ایرنا ، سیدمجتبی حسینی پور روز دوشنبه در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان اظهار داشت: برای تکمیل پروژه ها ۶ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز داریم.
وی با ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه های مشارکت بخش خصوصی در تکمیل پروژه های نیمه تمام یادآور شد: در کشور ۶ هزار پروژه نیمه تمام ملی و ۷۰ هزار پروژه نیمه تمام استانی وجود دارد که برای تکمیل با توجه به شرایط بودجه کنونی ، ۱۳ سال زمان نیاز خواهد برد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد افزود: از مجموع پروژه های استان ۱۷۰ مورد بررسی شد که ۳۰ پروژه برای واگذاری دارای توجیه اقتصادی است که ۱۷ مورد آماده واگذاری است.
حسینی پور اضافه کرد: برای واگذاری پروژه ها سه بار فراخوان داده می شود و سپس کارگروه برای واگذاری آن تصمیم گیری خواهد کرد.
وی با بیان اینکه در ماده ۲۷ الحاقیه قانون بودجه سال ۹۷ راهکار کوتاه مدت واگذاری پروژه های نیمه تمام دیده شد، ادامه داد: در تبصره ۱۹ قانون بودجه راهکارهای اجرایی ، ظرفیت ها و نیز منابع مالی تمام پروژه ها در بخش های مختلف تعریف شد.
این مسئول خاطرنشان کرد: هر گونه تغییر کاربری توسط خریدار بعد از واگذاری ممنوع است ، سرمایه گذاران و مشارکت بخش خصوصی در پروژه ها تا ۱۰ سال از پرداخت مالیات معاف هستند.
۱۹۶۸/ ۲۰۴۷


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اوقات شرعی به افق یزد

تبليغات
بانک پاسارگاد