12:27:46 - شنبه 18 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تکمیل پروژه های ۷۰ درصد راه و شهرسازی در اولویت قرار دارد
تکمیل پروژه های ۷۰ درصد راه و شهرسازی در اولویت  قرار دارد
یزد – ایرنا – معاون حقوقی ، امور مجلس و استان های وزارت راه و شهرسازی گفت: سیاست وزارتخانه در سال ۱۳۹۸ اتمام پروژه های نیمه تمام خصوصا با ۷۰ درصد پیشرفت در زمان محدود است.

به گزارش ایرنا ، مهران کفاش روز شنبه در مراسم معارفه مدیرکل راه و شهرسازی یزد اظهار داشت: این وزارتخانه با توجه به شرایط اقتصادی کشور و بر مبنای سیاست های جدید مالی که تعریف شد، درباره شروع پروژه های جدید، حساسیت زیادی دارد.
وی با تاکید بر اینکه کاهش زمان اجرای پروژه ها برای حرکت در چرخه توسعه باید به صورت جدی مدنظر مدیران باشد، تاکید کرد: زیبنده نظام نیست که برخی پروژه‌ها سال ها نیمه تمام مانده باشد و با توجه به شرایط تحریم های ظالمانه، نیازمند تفکر و تعمق بیشتری در مورد فعالیت های این حوزه هستیم .
معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر لزوم تعریف فعالیت ها بر مبنای مدل های مختلف، نوآوری و دوری از روش های سنتی و تزریق بودجه ادامه داد: در این شرایط می توان با مشارکت بخش خصوصی و مردم ، پروژه‌های خوبی را تعریف کرد و از این مسیر، چرخ توسعه پیشرفت را با سرعت بیشتری به حرکت در آورد.
کفاش با اشاره به بارندگی فروردین ماه گذشته یادآور شد: بارش ها با وجودی که در برخی استان ها به دلیل خشکسالی، نعمت بود ولی در برخی مناطق موجب ایجاد خسارت هایی به زیرساخت ها و سرمایه مردم شد که عمده آن به دلیل اشتباه انسانی و تجاوز به حریم رودخانه ها، مسیل‌ها و برخی عرصه ‌های طبیعی بود.
وی تأکید کرد: به همین دلیل باید در جانمایی طرح های جدید دقت لازم صورت گیرد و از کارهای سفارشی و همراه با برخی فشارها جلوگیری کرد و در یزد تقاضا داریم مراقبت های ویژه صورت گیرد.
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت راه و شهرسازی با قدردانی از تلاش مجموعه وزارتخانه در کمک رسانی به مناطق سیل زده خاطرنشان کرد: باید از مجموعه دستگاه های مرتبط یزد هم که به عنوان استان معین لرستان در کمک رسانی و ارسال ماشین آلات انتخاب شد، تشکر شود.
معاون وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر پرهیز از انجام کارهای جزیره ای در زیرمجموعه های وزارتخانه، ادامه داد: مدیران کل راه و شهرسازی هر استان، رئیس شورای هماهنگی زیر مجموعه وزارتخانه استان مربوطه است به همین دلیل درخواست داریم در این ارتباط هماهنگی ها و تعامل لازم با استانداری صورت گیرد.
کفاش با بیان اینکه شأن حضور مسئولان جز خدمت به مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب چیز دیگری نیست، اظهار کرد: به همین دلیل تمام فعالیت‌ها باید در جهت خدمت رسانی به مردم و تکریم ارباب رجوع نه مانع تراشی برای آنها باشد تا بتوان مشکل مردم را رفع کرد.
وی مدیریت فعالیت‌ها در یزد را هوشمندانه توصیف کرد و اظهار داشت: در استان کارها فرسایشی نیست، امور هوشمندانه مدیریت می شود، معمولا اتمام کاهای نیمه تمام و برجای مانده از قبل مدنظر است.
معاون حقوقی ، امور مجلس و استان های وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه انتظار ما از همکاری و همدلی در یزد بالاست، تصریح کرد: در هر استانی که همدلی و همکاری با مجموعه راه و شهرسازی وجود داشته باشد ، مفهوم توسعه به معنای واقعی دیده می شود، امیدواریم این موضوع در استان تجلی پیدا کند.
کفاش با قدردانی از مدیریت سه ساله محمدرضا نقصان محمدی و پنج ماه سرپرستی سیدعباس مشکاتی، رضا یادگاری را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد معرفی کرد.
۱۹۶۸/ ۲۰۴۷

خبر جدید  ردیف درآمدهای عوارض فروش معادن هزار و 500 میلیارد تومان است


منبع :: تکمیل پروژه های ۷۰ درصد راه و شهرسازی در اولویت قرار دارد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد