3:04:29 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت نام برای صدور پروانه کار و کارت موقت کار اتباع بیگانه یزد آغاز شد
ثبت نام برای صدور پروانه کار و کارت موقت کار اتباع بیگانه یزد آغاز شد
یزد – ایرنا – مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد از آغاز ثبت نام برای صدور و تمدید پروانه کار موقت اتباع افغانستانی و عراقی در این استان خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی این اداره کل، محمدحسین ریاحی اظهار داشت: این طرح بر اساس دستور العمل وزارتخانه برای اتباع افغانی ذکور دارای کارت آمایش ۱۳ و همچنین دارندگان گذرنامه های خانواری، تبدیل وضعیت و مجردین معتبر و اتباع عراقی ذکور دارای کارت هویت ۱۲ که در سنین ۱۸ تا ۶۰ سال باشند به مرحله اجرا گذاشته شده است.
وی افزود: هزینه تمدید کارت کار (پروانه کار) برای تمدید در مدت یک سال، ۲ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال و برای صدور جدید چهار میلیون ریال است که می بایست توسط اتباع خارجی پرداخت شود.
مدیرکل تعاون یزد اضافه کرد: برای تامین نیاز کارفرمایان متقاضی خدمات اتباع خارجی و استفاده صحیح از توان نیروی کار و ضرورت ساماندهی آنان، پروانه کار این اتباع توسط ۲ دفتر کاریابی منتخب استان صادر و تمدید می شود.
ریاحی خاطرنشان کرد: بر اساس ماده ۱۸۱ قانون کار و بند ج ماده ۱۱ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، کارفرمایانی که اتباع خارجی بدون کارت کار (پروانه کار) و یا اتباع بیگانه را در فعالیتی به غیر از آنچه در پروانه کار آنها ذکر شده را به کار گیرند، مجرم محسوب می شود.
وی ادامه داد: افراد مجرم به پرداخت جریمه یک میلیون و ۸۵۲ هزار و ۱۱۵ ریال برای هر روز به کارگیری غیرمجاز و همچنین مجازات حبس از ۹۱ روز تا ۱۸۰ روز محکوم می شوند.
بر اساس اعلام اداره کل تعاون استان یزد افراد باید برای صدور و تمدید پروانه کار به دفاتر کاریابی کاریابان به نشانی شهرستان یزد – میدان همافر- جنب پل عابر پیاده- نبش کوچه همیشه بهار تلفن ۳۷۲۶۶۰۸۹،۳۷۲۶۶۰۸۸ و کاریابی دنیای کار به نشانی شهرستان میبد – خیابان امام خمینی – طبقه فوقانی داروخانه دامپزشکی دکتر بحری – نبش کوچه نیلوفر تلفن ۳۲۳۳۳۹۶۲مراجعه کنند.
۱۹۶۸/ ۲۰۴۷

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  یک چهارم جمعیت ایران تا سال 1430خورشیدی سالمند خواهند بود
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد