11:10:31 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جایگاههای سوخت در آستانه تعطیلی قرار دارند/جایگاه ها از تامین هزینه های جاری نیز عاجزند
جایگاههای سوخت در آستانه تعطیلی قرار دارند/جایگاه ها از تامین هزینه های جاری نیز عاجزند
ایلنا: رئیس کانون جایگاهداران سوخت یزد با اشاره به مشکلات ناشی از بی توجهی به افزایش کارمزدها گفت: وضعیت به گونه ای است که جایگاههای سوخت در آستانه تعطیلی قرار دارند.

رئیس کانون جایگاهداران سوخت یزد با اشاره به مشکلات ناشی از بی توجهی به افزایش کارمزدها گفت: وضعیت به گونه ای است که جایگاههای سوخت در آستانه تعطیلی قرار دارند.

امیرجلیلی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: دو سال است که با وجود افزایش هزینههای جایگاهها، نرخ کارمزدها ثابت بوده و این موضوع برخی جایگاهها را به سمت تعطیلی هدایت می کند.

وی با بیان اینکه جایگاه داران مواد نفتی و سوخت این روزها وضعیت مناسبی ندارند ادامه داد: متاسفانه اکثر جایگاه داران حتی نمی توانند هزینه های جاری خود را هم تامین کنند.

خبر جدید  خط قرمز ما رعایت حقوق کارگران است/ حساب‌های بانکی شرکت‌های بزرگ یزدی به یزد منتقل شود

رئیس کانون جایگاهداران سوخت یزد با بیان اینکه جایگاه داران با مشکلات متعددی روبه رو هستند اضافه کرد: وضع نامناسب جایگاه داران موجب شده تا تعداد زیادی از آن ها به طور کامل ورشکست شوند و برخی نیز در آستانه ورشکستگی و تعطیلی هستند.

وی بیان داشت: البته این تعطیلی به خواست آنها نیست بلکه به دلیل هزینه های بالا و معوق شدن بازپرداخت تسهیلاتی است که برخی از آنها از بانکها گرفته اند رخ می دهد.

خبر جدید  تغییر کاربری مسیر رودخانه از چالش‌های جدی مدیریت شهری است

رئیس کانون جایگاهداران سوخت یزد با بیان اینکه کارمزدها را نیز با تاخیر پرداخت میکنند عنوان کرد: معمولا در همه کشورها و حتی در کشور ایران هم کارمزدی که برای بخش خدمات تعیین می شود ۱۰ تا ۱۵ درصد است اما برای جایگاه داران آنچه که پرداخت می شود با کاهش ۱۲ درصدی همراه بوده است.

خبر جدید  مدارس یزد از روز ۲۷ اردیبهشت دایر است/حضور دانش آموزان اختیاری است

وی با اشاره به نقش برخی جایگاه های سوخت در رونق مناطق اظهار داشت: وجود برخی جایگاه ها در مناطقی مانند رباط پشت بادام، ساغند و سیاه کوه و … موجب رونق شده و اگر تعطیل شوند قطعا در آن مناطق مشکلاتی بروز خواهد کرد.


منبع :: جایگاههای سوخت در آستانه تعطیلی قرار دارند/جایگاه ها از تامین هزینه های جاری نیز عاجزند

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد