12:50:39 - سه‌شنبه 21 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جذب جوانان به برنامه‌های فرهنگی با استفاده از فضای مجازی
جذب جوانان به برنامه‌های فرهنگی با استفاده از فضای مجازی
رئیس شورای تخصصی دانشجویی فرهنگی دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان یزد گفت: فضای مجازی را بستر اصلی برنامه‌های فرهنگی قرار دهیم تا بتوانیم مخاطبان جوان را جذب کنیم.

محمدرضا دهقانیاشکذری به مناسبتروز ارتباطات و روابط عمومیدر گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در یزد، اظهار کرد:فضای مجازی عرصه بیبدیل حضور مخاطبان فرهنگی است واگر بخواهیم عرصه فعالیتفرهنگی را از دست ندهیم باید این فضارا بستر اصلی این برنامههاقرار دهیم؛ چراكه مخاطباناصلی و جوان در فضای مجازی حضور دارند.

وی گفت: امروز تفكر تحریم فضای مجازی و شبكههایاجتماعی كاركرد خود را از دست داده وتفكر چندبُعدی و چندبستری جایگزین شبكههای مجازی شده است.

خبر جدید  احداث جاذبه‌های جدید گردشگری در ابرکوه

رئیس شورای تخصصی دانشجویی فرهنگی دانشگاهآزاد اسلامی استان یزد یادآور شد: اینكه رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ اگر رهبر انقلاب نبودم رهبر فضای مجازی میشدم نشان از اهمیتاین فضادارد كه مهندسی و مدیریت اذهان عمومی و اندیشههای اجتماعی در فضای مجازی در حال انجام است و اگرابتكار عمل را در دست نگیریم در مبارزه فرهنگی با استكبار توفیقی نخواهیم داشت و خسارتهای سنگینیخواهیم داد.

خبر جدید  برای خدمت به مردم استان یزد آمده‌ام‌

دهقانیاشکذری گفت: دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۸ با تشكیل ستاد فضای مجازیدر كشور و واحدها سعی دارد تا محورهای ۹ گانه سند راهبری فرهنگی را در بستر فضای مجازی عملیاتی و عمده برنامههای فرهنگی را با ابزار رسانه و شبكههای اجتماعی اجرا کند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در سال ۹۷ با تشكیل شورای فضای مجازی در دو كارگروه تولید محتوا و رصد و ترویجاقدام به برگزاری چند كارگاه با حضور كارشناسان فضای مجازی کردو تعدادی از برنامههای آموزشی وترویجی را در این عرصه به اجرا درآورد.

خبر جدید  لزوم آمادگی همه‌جانبه برای پذیرایی از مسافران نوروزی

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/


منبع :: جذب جوانان به برنامه‌های فرهنگی با استفاده از فضای مجازی

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد