19:19:34 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جذب سرمایه‌های خرد مردمی در اقتصاد موجب ارزش افزوده بیشتر است/رویکرد وزارت تعاون مردمی کردن اقتصاد است
جذب سرمایه‌های خرد مردمی در اقتصاد موجب ارزش افزوده بیشتر است/رویکرد وزارت تعاون مردمی کردن اقتصاد است
ایلنا: معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جذب سرمایه های خرد مردمی در اقتصاد موجب ارزش افزوده بیشتر است.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جذب سرمایه های خرد مردمی در اقتصاد موجب ارزش افزوده بیشتر است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدجعفر کبیری در سفر به یزد و بازدید از تعاونی بندرخشک یزد اظهار داشت: یزد دارای سرمایه های اجتماعی فراوانی است که باید کمک کرد تا به سایر نقاط کشور تعمیم یابد.

وی با بیان اینکه یزد الگویی موفق در تعاونی ارائه داده که در جذب سرمایه های مردم موفقیت داشته است ادامه داد: جذب سرمایه های خرد مردمی کمک به ارزش افزوده بیشتر است در عین اینکه چندان نیاز به تسهیلات هم ندارند و می توانند با همین سرمایه های خرد مردمی به رشد برسند.

خبر جدید  ​شیوع بالای اختلالات بینایی و گفتاری در یزد/ ورزات بهداشت خدمات درمانی به مددجویان بهزیستی ارائه نمی‌دهد

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه رویکرد وزارت تعاون نیز مردمی کردن اقتصاد است اضافه کرد: بنا داریم کمک کنیم به تعاونی هایی که سرمایه های خرد مردمی را دارند و با اعتماد مردم توانسته اند دستاوردهای عظیمی را در کارنامه خود به ثبت برسانند و آن را حفظ کنند.

وی با اشاره به واگذاری شرکت های شستا به بخش تعاونی تصریح کرد: تفاهم نامه ای برای واگذاری شرکتهای شستا به تعاونیها منعقد شده و به زودی این موضوع محقق خواهد شد.

خبر جدید  اجرای طرح کافه زندگی با هدف ارتقای سلامت روان اجتماعی جامعه در یزد

کبیری بیان داشت: مهمترین تفاهمی که درخصوص واگذاری به تعاونی ها در این زمینه صورت گرفته واگذاری شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به تعاونی ها است که تفاهم نامه ای نیز در این خصوص با اولویت هایی چون واگذاری شرکت ها به تعاونی های توسعه عمران شهرستان ها امضا شده است.

وی عنوان کرد: با انتشار صورت های مالی شرکت های قابل واگذاری، این اطلاعات را در اختیار تعاونی هایی دارای اهلیت قرار گرفته و بستر لازم برای این انتقال فراهم شده است.

خبر جدید  یزد استعداد دانش بنیان دارد/ تامین آب یزد و توسعه حمل و نقل ریلی هدیه رئیس‌جمهور به مردم یزد

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه در عالی ترین سطح نظام این تمایل وجود دارد تا تعاونی ها توسعه پیدا کنند اظهار داشت: در خصوص راه اندازی بندر خشک پیشگامان و انجام امور مربوطه قطعا جلساتی ترتیب داده خواهد شد و با توجه به سرمایه گذاری که شده است این مجموعه قطب حمل و نقل و بارانداز خواهد بود.


منبع :: جذب سرمایه‌های خرد مردمی در اقتصاد موجب ارزش افزوده بیشتر است/رویکرد وزارت تعاون مردمی کردن اقتصاد است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد