1:04:35 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره رسانه‌ای فانوس با استقبال دانشجویان یزدی برگزار شد
جشنواره رسانه‌ای فانوس با استقبال دانشجویان یزدی برگزار شد
دبیر تبلیغات و رسانه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد با اشاره به برگزاری جشنواره فانوس در این دانشگاه گفت: این دوره با استقبال بی‌نظیر دانشجویان و با بهره‌گیری از اساتید مجرب و متعهد برگزار شد.

امیرحسین حاتمی زاده، دبیر تبلیغات و رسانه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو گفت:در مقطع کنونی و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که دشمنان نظام اسلامی با تمام توان و با ابزار رسانه به میدان آمده اند تا به خیال خام خود مردم را نسبت به نظام بدبین سازند؛ از این حیث اهمیت تولید محتوا و ایجاد شبکهای از جوانان انقلابی بیش از پیش حس میشود. حال آنکه مقام معظم رهبری نیز مکررا در این خصوص دغدغه مندی خویش را بازگو نموده و روی این موضوع تأکید ویژه داشتند.
وی افزود: به همین جهت واحد رسانه و تبلیغات با همکاری واحد آموزش انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد به عنوان قدیمیترین و بزرگترین تشکل دانشجویی استان با توجه به اهمیت موضوع رسانه و تولید محتوا و همچنین در جهت رشد و تربیت نیروی متخصص رسانهای اقدام به برگزاری اولین دوره رسانهای فانوس نمود.
حاتمی زاده گفت: این دوره که با استقبال بی نظیر دانشجویان همراه بود با بهره گیری از اساتید مجرب و متعهد استانی در پنج رشته تخصصی گویندگی، مجریگری، تدوین، گرافیک، عکاسی انجام شد و هنرجویان پس از قبولی در مصاحبه حضوری به صورت تیمهای ۵ نفره گروه بنده شده و در دو روز آموزشهای لازم را کسب نمودند. وی خاطرنشان کرد: در کنار کارگاههای پنجگانه فوق، کلاسهای اصالت محور، چون فقه در رسانه، فنون اقناع، جریانسازی شبکه ای نیز تشکیل شد. در پایان تیمها به مدت دو روز فرصت تولید محتوای رسانهای خود را در یکی از قالبهای سه گانه vox pop، مستند کوتاه و استندآپ داشتند.
منبع :: http://snn.ir

خبر جدید  بودجه سال ۹۹ پارک علم و فناوری یزد مشخص شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد