2:13:49 - یکشنبه 14 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره علمی، فرهنگی هنری کودکان کار و خیابانی "باز باران" در یزد آغاز شد
جشنواره علمی، فرهنگی هنری کودکان کار و خیابانی "باز باران" در یزد آغاز شد
رئیس انجمن نمایش استان یزد با بیان اینکه جشنواره علمی، فرهنگی هنری کودکان کار و خیابانی "باز باران" در یزد آغاز شد گفت: کودکان کار و خیابانی به‌صورت رایگان در کتابخانه‌های یزد ثبت‌نام می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، احمد ندافی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه جشنواره علمی، فرهنگی هنری کودکان کار و خیابانی باز باران امروز در استان یزد آغاز شد اظهار داشت: برنامههای بسیاری برای این جشنواره در نظر گرفته شده که امیدواریم بهبهترین شکل در استان برگزار شود.

رئیس انجمن نمایش استان یزد نشست مشترک مدیران با کودکان کار و خیابانی جهت استماع دغدغههای کودکان را یکی از برنامههای جشنواره باز باران عنوان کرد و گفت: برگزاری میزگرد علمی با موضوع کودکان کار، اجرای طرح حامیان کودکان کار با عنوان "لطفاً از من خرید نکنید"، تماشای فیلم آهوی پیشونیسفید۲ ویژه کودکان کار و خیابانی، پنل علمی با موضوع کودکان کار و خیابان و چالشها و راهکارها از دیگر برنامههای جشنواره علمی، فرهنگی هنری کودکان کار و خیابانی باز باران در استان یزد است.

وی مسابقات ورزشی ویژه کودکان کار و خیابانی، پخش فیلم "والدراما" با حضور عوامل فیلم و نقد محتوایی و اجتماعی همراه با نشست علمی "سایهروشن رؤیا" با بررسی آثار هنری با محوریت کودکان کار و خیابانی، بازارچه خیریه "باز باران" همراه با نمایشگاه نقاشی و انشاء با محوریت کودکان کار و خیابانی، اجرای تئاتر خیابانی، پرفورمنس و سرود با هنرمندی کودکان کار و خیابانی ویژه عموم و همچنین تماشای سیرک ویژه کودکان کار و خیابانی را از دیگر برنامههای جشنواره باز باران عنوان کرد.

خبر جدید  ‌‌دادگستری استان یزد به سمت جوانگرایی حرکت کرده است

مسئول برگزاری جشنواره باز باران با بیان اینکه در این جشنواره کارهای فرهنگی نیز انجام میگیرد افزود: عضویت رایگان کودکان کار و خیابانی در کتابخانه عمومی در روز پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه برگزار میشود.

ندافی خاطرنشان کرد: اجرای تئاتر و سرود با هنرمندی کودکان کار و خیابانی، اجرای تئاتر پرفورمنس و سرود با هنرمندی کودکان کار و خیابانی ویژه عموم، برگزاری اختتامیه و جشن حمایتی از کودکان کار و خیابانی با حضور سازمانهای مردمنهاد، خیرین و عموم مردم از برنامههایی است که برای روزهای پایانی جشنواره باز باران در نظر گرفته شده است.

خبر جدید  استاندار یزد: همه جناح‌ها، افکار و اندیشه‌ها‌ را برای ‌خدمت به مردم به کار می‌گیرم

انتهای پیام/ن*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال