۲:۱۳:۴۹ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره علمی، فرهنگی هنری کودکان کار و خیابانی "باز باران" در یزد آغاز شد
جشنواره علمی، فرهنگی هنری کودکان کار و خیابانی "باز باران" در یزد آغاز شد
رئیس انجمن نمایش استان یزد با بیان اینکه جشنواره علمی، فرهنگی هنری کودکان کار و خیابانی "باز باران" در یزد آغاز شد گفت: کودکان کار و خیابانی به‌صورت رایگان در کتابخانه‌های یزد ثبت‌نام می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، احمد ندافی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه جشنواره علمی، فرهنگی هنری کودکان کار و خیابانی باز باران امروز در استان یزد آغاز شد اظهار داشت: برنامههای بسیاری برای این جشنواره در نظر گرفته شده که امیدواریم بهبهترین شکل در استان برگزار شود.

رئیس انجمن نمایش استان یزد نشست مشترک مدیران با کودکان کار و خیابانی جهت استماع دغدغههای کودکان را یکی از برنامههای جشنواره باز باران عنوان کرد و گفت: برگزاری میزگرد علمی با موضوع کودکان کار، اجرای طرح حامیان کودکان کار با عنوان "لطفاً از من خرید نکنید"، تماشای فیلم آهوی پیشونیسفید۲ ویژه کودکان کار و خیابانی، پنل علمی با موضوع کودکان کار و خیابان و چالشها و راهکارها از دیگر برنامههای جشنواره علمی، فرهنگی هنری کودکان کار و خیابانی باز باران در استان یزد است.

وی مسابقات ورزشی ویژه کودکان کار و خیابانی، پخش فیلم "والدراما" با حضور عوامل فیلم و نقد محتوایی و اجتماعی همراه با نشست علمی "سایهروشن رؤیا" با بررسی آثار هنری با محوریت کودکان کار و خیابانی، بازارچه خیریه "باز باران" همراه با نمایشگاه نقاشی و انشاء با محوریت کودکان کار و خیابانی، اجرای تئاتر خیابانی، پرفورمنس و سرود با هنرمندی کودکان کار و خیابانی ویژه عموم و همچنین تماشای سیرک ویژه کودکان کار و خیابانی را از دیگر برنامههای جشنواره باز باران عنوان کرد.

مسئول برگزاری جشنواره باز باران با بیان اینکه در این جشنواره کارهای فرهنگی نیز انجام میگیرد افزود: عضویت رایگان کودکان کار و خیابانی در کتابخانه عمومی در روز پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه برگزار میشود.

ندافی خاطرنشان کرد: اجرای تئاتر و سرود با هنرمندی کودکان کار و خیابانی، اجرای تئاتر پرفورمنس و سرود با هنرمندی کودکان کار و خیابانی ویژه عموم، برگزاری اختتامیه و جشن حمایتی از کودکان کار و خیابانی با حضور سازمانهای مردمنهاد، خیرین و عموم مردم از برنامههایی است که برای روزهای پایانی جشنواره باز باران در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/ن*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد