به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، صبح شنبه ۱۸ خردادماه طی مراسمی با حضور«مهدی جمالینژاد» معاون عمرانی وزیر کشور،«سید ابوالفضل موسوی بیوکی» نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کل استان شهردار جدید یزد معرفی شد.

دراین جلسه جمالی نژاد، حکم انتصاب «جمال الدین عزیزی بندرآبادی» را که از سوی رحمانی فضلی وزیر کشور صادر شده بود به شهردار جدید یزد تحویل داد.

خبر جدید  الزامات رفتاری دیپلماتیک ایران در پروسه فعال شدن INSTEX/ افزایش قدرت یورو در مقابل دلار با فعال شدن کانال مالی ایران و اروپا

جمال الدین عزیزی بندرآبادی متولد سال ۵۳ در محله شیخداد یزد است که مدیر عاملی شرکت برق دماوند و نیروگاه سیکل ترکیبی یزد را در کارنامه دارد و هم اکنون عضو فعلی هیئت مدیره شرکت برق دماوند است.

گفتنی است؛ پس از استعفای جمالی نژاد،بیش از هشت ماه شهر جهانی یزد بدون شهردار و با سرپرست اداره شد.

خبر جدید  12 زمین چمن مصنوعی روستایی در استان یزد افتتاح می شود

در این مدت شورا سه نفر را به عنوان نامزد به وزارت کشور معرفی کرد که مجتبی فرهمند و محمدرضا سیدحسینی به علت های مختلفی ، همچون نداشتن سابقه اجرایی کافی ، نداشتن مدرک تحصیلی لازم و برخی سوابق دیگر مورد تایید صلاحیت وزارت کشور قرار نگرفتند.

داور نظری اردبیلی گزینه سوم هم پس از آن که ابلاغ حکم به صورت تلگرامی از سوی جمالی نژاد ، معاون وزیر کشور صورت گرفت با مخالفت هایی در وزارت کشور مواجه شد و سرانجام استعفای خود را تقدیم شورا کرد.

خبر جدید  نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان یزد برگزار شد