19:34:10 - سه‌شنبه 12 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جهت دهی سرمایه‌گذاری با رویکرد ایجاد اشتغال/ مشوق‌های سرمایه گذاری ویژه استان یزد فعال شود
جهت دهی سرمایه‌گذاری با رویکرد ایجاد اشتغال/ مشوق‌های سرمایه گذاری ویژه استان یزد فعال شود
ایلنا: استاندار یزد با تاکید بر لزوم سرمایه گذاری برای ایجاد اشتغال متناسب با نسازهای استان گفت: جهت دهی سرمایه گذاری با رویکرد ایجاد اشتغال و ظرفیت منابع انسانی…

استاندار یزد با تاکید بر لزوم سرمایه گذاری برای ایجاد اشتغال متناسب با نسازهای استان گفت: جهت دهی سرمایه گذاری با رویکرد ایجاد اشتغال و ظرفیت منابع انسانی متخصص باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدعلی طالبی در نشست هم اندیشی اعضای مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اظهار داشت: در موضوع فعال سازی ظرفیتهای سرمایه گذاری داخلی و خارجی این مرکز میتواند نقشمحوری در بخشهای مختلف استان ایفا کند.

وی ادامه داد: با توجه به محدودیت های ایجاد شده در مسیر سرمایه گذاری خارجی توجه و تمرکز بر فرصت های داخلی ضرورت دارد و رونق اقتصادی در استان باید مورد توجه جدی و فعالانه اعضای مرکز خدمات سرمایه گذاری قرار گیرد.

طالبی با تاکید بر ارزیابی همکاری دستگاه های اجرایی در حوزه سرمایه گذاری بیان کرد: در برخی موضوعات تعریف شده سرمایه گذاری در حال شکل گیری است و بر این مبنا عرصه هایی که مردم و سرمایه گذاران خُرد تمایلی برای حضور ندارند شناسایی و در شکل های دیگر فعال سازی شوند.

وی اظهار داشت: جهت دهی سرمایه گذاری در استان مبتنی بر رویکردهای اشتغال، توجه به شرایط زیست محیطی و آب، پرداختن به پتانسیل های دانش بنیان، گردشگری، سلامت و ظرفیت منابع انسانی توانمند صورت گیرد تا بتوانیم در مسیر توسعه متوازن گام برداریم.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: علاوه بر مشوق های سرمایه گذاری ملی، مشوق هایی نیز ویژه استان شناسایی شود و با بررسی نمونه های اجرایی در سایر استان ها و بهره گیری از ظرفیت های قانونی نقطه قوتی بر جاذبه های فعالیت اقتصادی در یزد صورت گیرد.

خبر جدید  نارضایتی خانواده‌های دانش آموزان از اجباری بودن پرداخت کمک‌های مالی به مدرسه/ یک مسئول: پرداخت شهریه اجباری نیست؛چاره‌ای نداریم/ سرگردانی والدین در ادارات آموزش و پرورش

وی تقویت تسهیلات و مشوق ها را بر جذب سرمایه گذاری خواستار شد و گفت: تدبیر در موضوع فعال سازی و تعیین و تکلیف ظرفیت های راکد بسیار مهم است و از سوی دیگر نیز در معرفی زمینه های سرمایه گذاری زیرساخت های ارتباطات و فناوری اطلاعات و جایگاه علمی استان نیز مورد توجه باشد.

طالبی افزود: شناسایی توانمندی های ایرانیان خارج از کشور به ویژه یزدی های مقیم سایر کشورها با نگاهی ویژه در موضوع سرمایه گذاری صورت گیرد تا استان از فرصت ها و زمینه های فعالیت اقتصادی در این عرصه نیز بهره مند شود.

وی بیان کرد: بر مبنای نظرات کارشناسی،پیشنهادات بخشهای مختلف و دستگاههای اجرایی اشتراک نظر در زمینه جذب سرمایه گذاری و جهت دهی فعالیت های اقتصادی در استان صورت گرفته و مرکز خدمات سرمایه گذاری نیز محور مذاکرات و جلسات برای اجرایی شدن این برنامه ها باشد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد