12:13:44 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جوانگرایی؛ اولویت ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی
جوانگرایی؛ اولویت ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم گفت: جوانگرایی اولویت ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که مقام معظم رهبری صادر کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قم، مراسم اختتامیه نخستین دوره معرفتافزایی ویژه خواهران با حضور ۲۵۰ دانشجوی دختر دانشگاههای آزاد اسلامی قزوین، البرز، یزد، اصفهان و نجفآباد در مجتمع یاوران مهدی(عج) دانشگاه آزاد اسلامی استان قم برگزار و با سخنرانی حجتالاسلام والمسلمین علیرضا مستشاری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم به کار خود پایان داد.

مستشاری در این مراسم با تبیین سخنان مقام معظم رهبری با محور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: مقام معظم رهبری بیانیه گام دوم را مطرح کردند تا این انقلاب از مسیر خارج نشود.
گام دوم قم

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ما یک انقلابی آرمانی است؛ بنابراینمقام معظم رهبری بحث جوانگرایی در انقلاب را در سخنان خود در بیانیه گام دوم مد نظر قرار دادهاند.

خبر جدید  لزوم توجه بیشتر به ظرفیت‌های گردشگری یزد

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی قم نیز در این مراسم با اشاره به سالروز واقعه طبس و سرنگونی هواپیماهای آمریکایی در صحرای طبس بیان کرد: از روزهای نخست انقلاب اسلامی تاکنون توطئههای زیادی از سوی دشمنان انقلاب برای سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی به سرکردگی آمریکا رخ داده است؛ اما واقعه طبس اثبات کرد که خداوند متعال هموارهپشت و پناه انقلاب اسلامی بوده است.

گام دوم قم

محمد دخیلی تصریح کرد: شما دانشجویان میتوانید با مروری بر تاریخ گذشته انقلاب اسلامی شاهد توطئههای بسیار زیاد استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکای جنایتکار برای نابودی این انقلاب اسلامی باشید؛ اما به برکت خون شهدا و حضور مقتدرانه امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری حضرت آیتالله امام خامنهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مسیر خود حرکت میکند.

مسئول دبیرخانه دانشجویی اردوهای فرهنگی ولایت دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این مراسمبا ارائه گزارشی از برگزاری دورههای معرفتافزایی با محوریت گام دوم انقلاب مطرح کرد: در دورههای معرفتافزایی ویژه خواهران برای ۶۰۰ دانشجوی خواهر برنامهریزی شده است که نخستین مرحله دوره معرفتافزایی ویژه خواهران با حضور ۲۵۰ دانشجوی خواهر از استانهای قزوین، البرز، یزد، اصفهان و نجفآباد امروز به کار خود پایان داد.
گام دوم قم

علیرضا زارع شهرآبادی با بیاناینکه بازه زمانی دورههای معرفتافزایی سه روز و دو شب است، افزود: نخستین دوره معرفت افزایی با همکاری صمیمانه دانشگاه آزاد اسلامی قم در مجتمع یاوران مهدی (عج) برگزار و با همکاری استادان مجرب و متعهد حوزه و دانشگاه در پنج کارگاه آموزشی سخنان مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم تبیین شد.

خبر جدید  بازدید هیئت نظارت‌ و ارزیابی وزارت علوم از دانشگاه آزاد اشکذر

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال