12:45:56 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حادثه طبس و شکست آمریکا بیانگر اراده الهی در حفظ نظام است
حادثه طبس و شکست آمریکا بیانگر اراده الهی در حفظ نظام است
یزد – ایرنا – رئیس مرکز تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: حادثه طبس و نفوذ نظامی آمریکا به ایران بعد از پیروزی انقلاب در پنجم اردیبهشت ۱۳۵۹ به ایران، اراده الهی را در حفظ نظام اسلامی در عرصه جهانی نشان داد.

به گزارش ایرنا، سرتیپ پاسدار حسن رستگار پناه، روز پنجشنبه در مراسم بزرگداشت سی و نهمین سالگرد شکست آمریکا در صحرای طبس در مسجد روضه محمدیه یزد افزود: این حادثه با امداد الهی شکست خورد و توطئه آنها علیه نظام و انقلاب و ایران نقش بر آب شد.
وی ادامه داد: آمریکایی ها در صحرای طبس برای ضربه زدن به اصل نظام و انقلاب از مدت ها قبل در قالب طرحی دقیق برنامه ریزی کرده بودند ولی به حول قوه الهی متحمل شکست سنگین شدند.
این یادگار هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: مردم قهرمان ایران در این حادثه که نفود نظامی علیه انقلاب بود به خوبی عنایت حق تعالی در حفظ نظام و ارزش های دینی و معنوی خود را مشاهده کردند .
رستگار پناه اظهار داشت: در این جریان اگر دشمن حتی موفق به حمله از خاک ایران هم می شد، قطعا در برخورد با نیروهای جانبرکف و قهرمان کشورمان حرفی برای گفتن نداشت و نابود می شد.
وی به شهادت محمدمنتظر قائم نخستین فرمانده سپاه استان یزد اشاره کرد و یادآور شد: این شهید در حادثه طبس توسط برخی از عناصر نفوذی‌ که با هواپیمای ایرانی در منطقه رزمایش می دادند به شهادت رسید.
رئیس مرکز تحقیقات امنیت ملی پایدار ستاد کل نیروهای مسلح به توطئه های مختلف آمریکا در ۴۰ سال گذشته علیه نظام اشاره کرد و راز عزت و عظمت ایران و ملت را در گرو ولایتمداری و بصیرت ذکر کرد.
رستگار پناه تصریح کرد: ملت ایران به رغم توطئه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و رسانه ای راه عزت خود را به خوبی شناخت و همچنان در جبهه استکبار جهانی ایستاده است.
وی به پیروزی ‌های جبهه مقاومت به خصوص در عراق و سوریه اشاره کرد و آن را نشان دهنده ایستادگی و رشد و نفوذ انقلاب دانست که روز به روز بیشتر می شود.
به گزارش ایرنا ، هواپیماهای متجاوز آمریکایی در چنین روزی در سال ۱۳۵۹ با هدف آزادکردن جاسوسان خود به خاک ایران تجاوز کرد که با امدادهای غیبی در صحرای طبس سرنگون شدند.
صحرای طبس در فاصله ۱۳۰ کیلومتری جنوب طبس به شهر یزد قرار دارد که آمریکایی ها با ورود به این منطقه قصد آزادی جاسوسان خود را در تهران داشتند ولی چند فروند هواپیما و بالگرد نظامی آنها در اثر وقوع توفان شن و امدادهای الهی از بین رفت و دچار شکست سخت نظامی شدند.
استان یزد بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵ با یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت، سه هزار و ۸۵۰ شهید تقدیم انقلاب کرد .
۷۵۳۶/ ۲۰۴۷/

خبر جدید  امام جمعه یزد، انتخاب استاندار جدید را خواستار شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد