4:11:05 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حذف شرکت‌های واسطه‌ای تامین نیرو
حذف شرکت‌های واسطه‌ای تامین نیرو
نخستین بار در کشور کابل های شبکه مشترکین نوری ftth در کارخانه کابل های مخابراتی شهید قندی یزد توليد شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز يزد، رئیس مجمع نمایندگان استان با اشاره به مصوبات نشست مجمع نمایندگان استان با استاندار ومدیران استان گفت: نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينکه اين شرکت ها در حال حاضر بعنوان مانعي بر سر راه کارگران هستند و حقوقشان را تضييع مي کنند و امروز فلسفه وجودي خود در حمايت از جامعه کارگري را از دست داده اند تاکيد کردند.حذف شرکت هاي واسطه اي تامين نيرو

صباغیان افزود: حذف اين شرکت ها از طرق قانوني در حمايت از کارگران پيگیري و دنبال خواهد شد.

وی گفت:تقويت امنيت شغلي کارگران و تشکلهاي کارگري در دفاع از حقوق خود، رفع مشکلات جامعه کارگري و ايجاد وحدت رويه مسئولان در مسير رفع مشکلات آنها، ضرورت تسريع در ساخت بيمارستان ۱۵۰تخت خوابي تامين اجتماعي و تامين اعتبار آن در سالجاري، پيگیري استقرار سامانه ديتا سنتر تامين اجتماعي در استان، راه اندازي سامانه انعقاد قرارداد کارگران به منظور جلوگيري از قراردادهاي يک ماهه و سفيد امضاء از ديگر موضوعات مهمي بود که در اين نشست بر پيگیري آنها با همکاري مسئولان استان تاکيد شد.

خبر جدید  اجرای طرح تابستانه کتاب با تخفیف ویژه در یزد

رئیس مجمع نمایندگان استان گفت: همچنين در نشست مجمع نمايندگان استان با مديران بخش آب و کشاورزي و تشکل هاي کشاورزي استان ضمن ارائه گزارشي از وضعيت بارش هاي اخير بر افزايش سهميه آب انتقالي به استان با توجه به بهبود بارش هاي امسال تاکيد شد.

صباغیان افزود:سال گذشته سهيمه آب انتقالي به دليل خشکسالي و کاهش بارش ها به ۵۳ميليون مترمکعب رسيد که اين ميزان براي امسال به ۶۳ميليون مترمکعب افزايش يافت.

وی گفت: نمايندگان استان با اشاره به افزايش ميزان بارشها بر افزايش ميزان آب انتقالي استان تا ۷۰ميليون مترمکعب تاکيد کردند.

رئیس مجمع نمایندگان گفت: در اين نشست همچنين بر ضرورت مقابله با چاههاي غيرمجاز تاکيد شد و اعلام شد در استان ۳۰۰چاه غيرمجاز شناسايي شده که با حکم قضايي پلمپ خواهند شد.

خبر جدید  دیدار سفیر و دبیر اول کشور کنیا با رئیس دانشگاه یزد+تصاویر

صباغیان افزود: در اين نشست اعلام شد با توجه به احداث استخرها و ساخت و سازها ميزان روان آب استان ۷۵درصد کاهش يافته است.

وی گفت:در اين نشست با اشاره به وجود ۲۸۰۰کيلومتر رودخانه در استان وشناسايي ۱۰۰نقطه آسيب خيز در رودخانه ها بر اختصاص اعتبارات لازم براي رفع اين مناطق آسيب خيز تاکيد شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان گفت:پيگيري اجراي خط دوم انتقال آب با توجه به مشخص شدن منبع تامين آب براي انتقال و تسريع در اجراي آن از ديگر تصميمات اين نشست بود.

استاندار در اين نشست افزايش تخصيص خط انتقال اول و پيگیري قطعي شدن خط دوم انتقال آب را از برنامه هاي استان در بخش آب برشمرد و گفت اين موضوع با همکاري نمايندگان استان دنبال خواهد شد.

خبر جدید  احداث یک آموزشگاه 9 کلاسی درمیبد ،بزودی

طالبي همچنين با اشاره به سيلابهاي اخير و مديريت خوب استان در اين خصوص بر پيگیري خسارتهاي ناشي از سيل در استان تاکيد کرد.

استاندار همچنين با قدرداني از همراهي تشکل هاي کارگري با مجموعه دولت در استان بر تلاش و پيگيري در جهت رفع مسائل جامعه کارگري بعنوان يکي از مسائل مهم و اولويت هاي استان تاکيد و خاطرنشان کردبا توجه به افزايش دستمزدها و بحث تعديل نيرو در برخي واحدها تلاش خواهيم کرد با تعامل با کارفرمايان و کارگران اين مشکل مرتفع شود.

استاندار رعايت حقوق کارگران را خط قرمز استان برشمرد و بر پيگيري استقرارسامانه ديتا سنتر تامين اجتماعي در استان و تامین اعتبار بيمارستان تامين اجتماعي با همکاري نمايندگان تاکيد کرد.


منبع :: http://yazd.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال