1:55:48 - یکشنبه 13 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حفاظت از محیط‌زیست به فرهنگ عمومی تبدیل شود
حفاظت از محیط‌زیست به فرهنگ عمومی تبدیل شود
معاون امور عمرانی استاندار یزد گفت: حفاظت از محیط‌زیست باید به فرهنگ عمومی تبدیل و دستگاه‌های اجرایی در مدیریت پسماندهای صنعتی و غیرصنعتی همگرایی داشته باشند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاعرسانیاستانداری یزد، محسن صادقیانمعاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در بازدید از محل تخلیه پسماندهای شهر یزد و زارچ بر ضرورت جدی ورود شهرداری و دستگاههای اجرایی مؤثر در موضوع ساماندهی پسماندهای صنعتی و غیرصنعتی در استان تأكید کرد.

وی اظهار کرد:وضعیت فعلی استان یزد در مسائل زیستمحیطی از جمله آلودگی آب و هوا، محیطهای ناپاک به دلیل تخلیه نخاله و زبالهها مناسب نیست و ساماندهی این موضوع نیاز به بررسی، تأمل دقیقتر و همكاری تمام دستگاههای دولتی و مردم دارد.

خبر جدید  مربی یزدی به کلاس بین المللی مجارستان اعزام می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزدبرضرورت تبدیل حفاظت از محیط زیست به فرهنگ عمومی تأکید کرد و افزود: عدم توجه به مشکلات زیستمحیطی سایر مسائل زندگی روزمره ما را نیز تحت تأثیر خود قرار میدهد؛ چراکهلازمه یک زندگی بهتر، رعایت ملاحظات زیستمحیطی توسط همه مردم، صنعتگران و مسئولان دولتی است.

صادقیان با بیان تلاش همگانی برای مراقبت و كیفیسازی محیط زندگی حال و آینده خاطرنشان كرد: محلمختلفی برای تخلیه پسماندهای صنعتی، زبالههای شهری و نخالههای ساختمانی در استان یزد وجود دارد که به علت عدم برنامهریزی مناسب در سالهای گذشته، این محلها وضعیت بسیار نابسامانی دارند.

خبر جدید  جاساز تریاک در محموله ضایعات کشف شد

وی توضیح داد: جدا از تخلیه نادرست فاضلاب، نخالههای ساختمانی و زبالههای صنعتی احتمالآتشسوزی و ایجاد آلودگی و دود، جمع شدن حیوانات و پرندگان و احتمال وقوع بیماریهای مرتبط انسان و حیوان نیز در این محلها وجود دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد بیان كرد: همه دستگاهها بهویژه شهرداریها باید تلاش کنند و طبق برنامههایی که در کارگروههای پسماند و امور زیربنایی اعلام میشود تمام توان خود را به کار گیرند تا با اجرای برنامههای کوتاه و بلندمدت شاهد ساماندهی امور زیربنایی باشند.

خبر جدید  سیزدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در یزد گشایش یافت

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد