12:13:37 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حل مسئله و افزایش بهره‌وری با اجرای طرح‌های پژوهشی دانشگاهی
حل مسئله و افزایش بهره‌وری با اجرای طرح‌های پژوهشی دانشگاهی
سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق گفت: طرح‌های پژوهشی باید از قالب مقاله‌های کتابخانه‌ای فراتر رفته و باعث حل مسئله و اجرایی‌شدن طرح‌ها با بهره‌وری بیشتر شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بافق، صبح امروز تعدادی از اعضای هیئت علمی به همراه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و معاون منابع انسانی این شرکتدیدار و گفتگو کردند وراههای همکاری دانشگاه با این مجموعه صنعتی و معدنی بررسی شد.

سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در این دیدار از تعامل شرکت سنگ آهن مرکزی با دانشگاه آزاد اسلامی بافق برای رفع علمی برخی نارساییهای بخش تولید استقبال کرد و گفت: برای تحقق این مهم در زمان مدیریت بنده مراودات دانشگاه با مجموعه صنعتی- معدنی شرکت سنگ آهن مرکزی تسهیل خواهد شد و انتظار میرود با حضور و پیگیری مستمر، این تعامل به نفع دو مجموعه باشد.

رضا فلاح مبارکه ورود تخصصی اعضای هیئت علمی به موضوعهای مورد نیاز شرکت سنگ آهن را خواستار شد و افزود: انتظار میرود طرحهای پژوهشی از قالب مقالههای کتابخانهای فراتر رفته و باعث حل مسئله و اجراییشدن طرحهایی شود که بهرهوری را بهدنبال داشته باشد.

وی یکی از موضوعهای مهم و مورد نیاز شرکت سنگ آهن مرکزی را پرداختن به علوم انسانی برای ارتقای سطح دانایی کارکنان دانست و گفت: در این زمینهاز هرگونه همکاری دانشگاه استقبال میکنیم.

عباس فتاحی بافقی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق هم در این دیدار با تشکر از نگاه مثبت مجموعه شرکت سنگ آهن مرکزی به موضوعهایعلمی و فرهنگی گفت: درصدد هستیم سال ۹۸ در تعامل سازنده با مجموعههای معدنی و صنعتی در قالب مرکز تحقیقات معدنی به سمت بهکارگیری تخصص اعضای هیئت علمی دانشگاه برای رفع پارهای از مشکلات تولید برآییم.

خبر جدید  آمادگی جمعیت هلال‌احمر بافق برای همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی

فتاحیبافقی تعاملات قبلی دانشگاه آزاد اسلامی بافق با شرکت سنگ آهن مرکزی را مثبت ارزیابیو بر لزوم ارتباط بیشتر استاداناین دانشگاه با این مجموعه معدنی تأکید کرد.

در ادامه این نشست سیدعلی میرطاهری معاون منابع انسانی شرکت سنگ آهن مرکزی هم با برشمردن برخی از افتخارات شرکت سنگ آهن مرکزی در چند سال گذشته در زمینه آموزش نیروی انسانی و تعمیر و نگهداری برای هرگونه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی بافق اعلام آمادگی کرد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد