4:29:38 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خانه‌های جوان در کشور حمایت می‌شوند
خانه‌های جوان در کشور حمایت می‌شوند
گروه اجتماعی ــ مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: راه‌اندازی، تجهیز، تقویت و حمایت از خانه‌های جوان در سطح استان‌ها و حتی شهرستان‌ها در دستور کار وزارت ورزش و جوانان است.

خانههای جوان در کشور حمایت میشوندبه گزارش ایکنا از یزد، اعظم کریمی، مدیرکل برنامهریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان صبح امروز، ۷ اردیبهشت ماه در جمع نمایندگان سمنهای حوزه جوانان استان یزد در خانه جوان اظهار کرد: یزد از مجموعههای جوان باور است و اینکه جوانانی از میان تشکلهای مردم نهاد در این استان به مسئولیتهای مهم دست یافتهاند، افق روشنی برای سمنهای حوزه جوانان ترسیم کرده است.
وی با ابراز خرسندی از راهاندازی خانه جوان استان یزد بیان کرد: راهاندازی، تجهیز، تقویت و حمایت از خانههای جوان در سطح استانها و حتی شهرستانها در دستور کار وزارت ورزش و جوانان است که باید توسط ادارات ورزش و جوانان استانها انجام شود زیرا معتقدیم خانههای جوان نقش بسیار اثربخشی در حیطههای مرتبط با جوانان ایفا میکنند.
کریمی ادامه داد: خانههای جوان برای هم افزایی سمنها شکل گرفته و انتظار میرود در همه استانها به ویژه یزد، خانههای جوان پررونقتر و محل رفت و آمد جوانان بیشتری باشد.
وی با بیان اینکه دفتر برنامهریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان نیز حمایت هدفمند از برنامههای اجتماعی حوزه جوانان به ویژه در زمینه ازدواج و مسائل مرتبط با آن انجام میدهد افزود: تمرکززدایی از مراکز استانها و هدایت برنامهها و حمایتهای جدیتر از سمنهای جوانان شهرستانها نیز در دستور کار این دفتر قرار گرفته است.
مديركل برنامه ريزى و توسعه اجتماعى جوانان وزارت ورزش و جوانان همچنین از توجه جدی به بحث مهارتهای ارتباطی جوانان خبر داد و گفت: اگر سمنها در این زمینه طرحی ارائه دهند، مورد حمایت قرار میگیرد ضمن اینکه طرح حمایت از تولیدات رسانهای در این راستا با محوریت ازدواج و مهارتهای ازدواج نیز بر اساس موضوع، مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
وی با تأکید بر اینکه هدف ما تنها تولید یک محصول و محتوا نیست، تصریح کرد: اغلب این محصولات تولید و آرشیو شدهاند بنابراین دوباره به دنبال تولید صرف نیستیم بلکه به دنبال محتوای اثربخش و بازنشر آن هستیم.
کریمی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت شناسایی نخبگان اجتماعی عنوان کرد: سمنها میتوانند در شناسایی این افراد بسیار موثر عمل کنند.
وی، سال ۹۸ را سال حمایت از طرحهای نوآورانه سمنهای جوانان به ویژه در حوزه اجتماعی دانست و بیان کرد: به طور قطع استان یزد با توجه به ظرفیتهای اجتماعی و فرهنگی بسیاری که دارد میتواند در این زمینه بسیار مؤثر عمل کند.
در این نشست نمایندگان سمنهای فعال حوزه جوانان استان یزد به بیان مسائل، درخواستها و برنامههای خود پرداختند.


منبع :: http://yazd.iqna.ir

خبر جدید  راه‌اندازی ۱۸۳۳ باشگاه کتابخوانی «کودک و نوجوان» در یزد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال