13:11:58 - شنبه 29 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خروج ورزش یزد از رکود نیازمند عزم جدی و برنامه ریزی است
خروج ورزش یزد از رکود نیازمند عزم جدی و برنامه ریزی است
یزد – ایرنا – مربی بدنسازی و عضو کادر پزشکی باشگاه فرهنگی و ورزشی استقلال تهران با بیان اینکه خروج ورزش یزد از رکود عزم جدی می طلبد، گفت: این مهم در گرو اتخاذ راهکار و برنامه ریزی است و باید هرچه زودتر درباره آن چاره اندیشی شود.

امیر مهریزی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ورزشکاران یزدی در رشته های مختلف توانمندی و استعداد زیادی دارند و این موضوع را بارها با حضور در رده اول رشته های مختلف و تیم های ملی ثابت کرده اند.
وی با بیان اینکه مدیریت ورزش در یزد سنتی است، ادامه داد: در حالیکه این استان از نظر اقتصادی و حضور سرمایه داران وضعیت مناسبی دارد و چهارمین استان صنعتی و دومین منطقه معدنی کشور محسوب می شود اما حمایت از ورزش جایگاهی در برنامه ریزی های استان ندارد.
عضو کادر پزشکی باشگاه استقلال تهران تصریح کرد: باید با تشکیل کارگروه یا کمیته ای، چرایی حمایت نکردن مسئولان، صاحبان صنایع و سرمایه گذاران از ورزش یزد ریشه یابی شود.
مهریزی که در باشگاه پرطرفدار استقلال تهران جایگاه مناسبی از نظر اقتصادی و اجتماعی دارد، اظهار داشت: به عنوان یک یزدی نسبت به ورزش استان احساس دین می کنم و برای ارتقای آن از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.
وی با تاکید بر اهمیت استعدادیابی در ورزش یزد افزود: در صورت فراهم نبودن شرایط تیمداری در یزد، بازیکنان توانمند رشته های مختلف باید استعدادیابی و به سایر استان ها منتقل شوند تا در آینده با بازگشت آنان به یزد، ارتقای کیفیت ورزش استان را شاهد باشیم.
امیر مهریزی متولد ۱۳۵۸ در یزد است که سال ۱۳۷۷ برای تحصیل در مقطع کارشناسی تربیت بدنی دانشگاه خوارزمی عازم تهران شد و سال ۱۳۸۱ در زمان سرمربیگری رولند کخ آلمانی در تیم فوتبال استقلال تهران، به عضویت این باشگاه پرطرفدار درآمد.
وی سال ۱۳۹۳ در مقطع کارشناسی ارشد رشته آسیب های ورزشی دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد و اکنون به عنوان مربی بدنسازی تیم فوتبال استقلال تهران و عضو کادر پزشکی این باشگاه فعالیت دارد.
استان یزد با یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت، ۴۸ هیات ورزشی و ۶۵ هزار ورزشکار بیمه شده دارد.
۷۵۳۲/ ۲۰۴۷/

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  دادستان عمومی ابرکوه به متخلفان اقتصادی صنوف هشدار داد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد