2:33:59 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خط قرمز ما رعایت حقوق کارگران است/ حساب‌های بانکی شرکت‌های بزرگ یزدی به یزد منتقل شود
خط قرمز ما رعایت حقوق کارگران است/ حساب‌های بانکی شرکت‌های بزرگ یزدی به یزد منتقل شود
ایلنا: استاندار یزد با اشاره به برخی انتقادات درست و بجا از متمرکز بودن حساب برخی شرکت‌ها در تهران گفت: حساب‌های بانکی شرکت‌های بزرگ یزدی به یزد منتقل شود.

استاندار یزد با اشاره به برخی انتقادات درست و بجا از متمرکز بودن حساب برخی شرکت‌ها در تهران گفت: حساب‌های بانکی شرکت‌های بزرگ یزدی به یزد منتقل شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدعلی طالبی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یزد اظهار داشت: سال رونق تولید باید سال پرشتاب و چابک برای کارگروه تسهیل باشد و بانکها و دستگاهها در این عرصه بهتر فعال باشند و برنامه ارائه کنند.

وی با بیان اینکه بانکها نیز برنامهای را برای بهبود وضعیت کسب و کار ظرف یک هفته ارائه کنند ادامه داد: درخواست داریم بانکها در راهبرد توسعه برابر استان توجه لازم را به شهرستانها و مناطق کمتر برخوردار داشته باشند و به برخورداری همه مناطق استان کمک کنند.

خبر جدید  نشست خبری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد

استاندار یزد از اولویتهای استان را علاوه بر حفظ اشتغال، راه اندازی ظرفیتهای خالی برشمرد و گفت: در شاخه های مختلف اقتصادی ظرفیت های خالی و راکدی داریم که قابلیت فعال شدن دارد و بانک ها باید در این زمینه کمک کنند.

وی افزود: مجموعه راهبردهایی که در حوزه اشتغال داریم نهایی شود و با تصویب کارگروه به عنوان مبنای فعالیت دستگاه ها قرار گیرد و تسهیلات در بخش هایی که لازم است برود و در بخشی که مغایرت دارد و ممکن است مهاجرت را افزایش دهد یا با محیط زیست تضاد دارد نرود.

خبر جدید  بهره برداری از اورژانس اجتماعی اشکذر/ بیشترین آسیب‌های اجتماعی در بین مهاجرین

طالبی با بیان برخی انتقادات بجا در خصوص متمرکز بودن حساب های بانکی شرکت های تولیدی و معادن بزرگ در تهران گفت: در خصوص انتقال حساب های بانکی معادن نیز پیگیری می کنیم تا حساب ها به یزد منتقل شود.

وی افزود: باتوجه به افزایش دستمزد ها، نگرانی هایی از بابت تعدیل نیرو در واحدهای صنعتی استان وجود دارد و لازم است تا با کمک کمیسیون کارگری شرایطی را فراهم آوریم که کم ترین تعدیل نیرو و آسیب به جامعه کارگری وارد شود.

خبر جدید  افزایش صادرات استان در سال جاری با وجود تنگناهای اقتصادی/ صادرات ۷۰۰ تن کالا از یزد

استاندار یزد در پایان خاطرنشان کرد: ضروریست تشکلهای کارگری تحت پوشش حمایتهای قانونی قرار گیرند و خط قرمز ما در استان در ارتباط با کارفرمایان، رعایت حقوق کارگران است.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال