12:31:43 - پنج‌شنبه 23 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشجویان مشکل کمبود بودجه را با خلاقیت فرهنگی جبران کنند
دانشجویان مشکل کمبود بودجه را با خلاقیت فرهنگی جبران کنند
مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان مشکل کمبود بودجه در واحدهای دانشگاه آزاد را با خلاقیت در اجرای برنامه‌های فرهنگی به حداقل برسانند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، رضا نصیری صبح امروز در نشست فعالان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد که در سالن کنفرانس عدالت این واحد دانشگاهی برگزار شد، اظهار کرد: دانشجویان مشکل کمبود بودجه در واحدهای دانشگاه آزادرابا خلاقیت در اجرای برنامههای فرهنگیبه حداقل برسانند.

وی افزود: اداره کل فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامیاز جریان مؤمن انقلابی و برنامههای معرفتافزایی در میان دانشجویان حمایت میکند.

خبر جدید  تجلیل از برترین‌های مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد استان یزد

مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی از حضور باشکوه فعالان فرهنگی در این نشست کهپویایی بدنه دانشجویی را به نمایش گذاشتند، تشکر کرد.

در ادامه حجتالاسلام حسن زارع مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهآزاد اسلامی استان یزدبا قرائت آیاتی از قرآن بر اهمیت کار فرهنگی با وجود هجمههای شدید دشمنان و اعتقاد به این آیه که حتی بانیروی کم نیز میتوان بر مشکلات و هجمه دشمنان پیروز شد، سخنانیایراد کرد.

خبر جدید  كتاب حیات طیبه الگوی اثرگذار و موفق در زندگی جوانان

به گزارش آنا، در این نشست که اعضای شورای مرکزی بسیج دانشجویی؛ هیئتمذهبی و کانونهای فرهنگی اجتماعی دانشگاههای آزاد اسلامی یزد، میبد و اشکذر حضور داشتند، دانشجویان با ارائه گزارش فعالیتهای انجامشده به بیان پیشنهادها و انتقادهای خود در حوزه فرهنگی پرداختند.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/پ


منبع :: دانشجویان مشکل کمبود بودجه را با خلاقیت فرهنگی جبران کنند

خبر جدید  تمرکز دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت بر کیفیت تحصیلات تکمیلی
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد