20:06:41 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران است
دانشگاه آزاد اسلامی یکی از  دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از بزرگترین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران است.

معصومه طباطبایی در حاشیه اجلاس دوروزه رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: از عمر ۳۷ سال دانشگاه آزاد اسلامی ، ۳۲ سال آن را که در این دانشگاه هستم. از سال ۶۶ وارد دانشگاه آزاد واحد یزد شدم و رشد دانشگاه آزاد را با چشم خودم دیدم.

وی افزود: از وقتیکه ما کلاسهایمان را در ساختمانهای کوچک تشکیل میدادیم تا زمان بسیج همه امکانات برای برگزاری برنامههای آموزشی و اکنون که دانشگاه به اینجا رسیده، همه را شاهد بودم. رشد دانشگاه خیلی خوب بود و فارغالتحصیلان خوبی دارد. به همت دانشگاه آزاد در همه شهرستانها در موضوعات اجتماعی، فرهنگی، پژوهشی تحولات شگرفی ایجاد شده است. فکر میکنم یکی از بزرگترین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران همین دانشگاه باشد.

خبر جدید  تجلیل از جانبازان ضايعه نخاعی مرکز توانبخشی ثامن‌الائمه(ع) یزد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد درباره آینده دانشگاه گفت: آینده دانشگاه را خوب میبینم. با توجه به نظر مدیران و تغییراتی که در دیدگاه ایجاد شده و حرکت به سمت دانشگاه حلمسئله به وجود آمده، میتوان شاهد تحولات شگرف بود. در سالهای گذشته بیشتر بحث آموزشی مطرح بود و بسیاری توانستند از طریق دانشگاه آزاد اسلامی، علم و دانش بیشتری کسب کنند. میتوان گفت که بیشتر مدیران موفق در دولت و صنعت حداقل در استان یزد از فارغالتحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

خبر جدید  مسابقات والیبال بانوان در یزد برگزار می‌شود

طباطبایی بیان کرد: الآن که دانشگاه به سمت مسئلهمحوری میرود میتواند بسیار مؤثر باشد، اگر ۱۰ درصد پژوهش دانشجویان و اعضای هیئت علمی منجر به حل مسئله شود نقش بسیار خوبیدر کشور و حل معضلات ایفا خواهیم کرد.

وی با اشاره به اجرای طرح پایش در واحد یزد ادامه داد: در طرح پایش جزء اولین استانهایی بودیم که موضوعمان را مشخص کردیم و به مراحل خوبی هم رسیدیم. طرح نساجی و پوشاک به استان یزد واگذار شده و در این زمینه خیلی خوب کار شده است؛ البته خودمان میخواهیم موضوع کاشی و سرامیک را نیز اضافه کنیم، انشاءالله دانشگاه در این زمینه نیز موفق باشد. اگر در پایش بهصورت سراسری همه دانشجویان و اعضای هیئت علمی کمک کنند و انجام دهند میتوان در آینده نتایج بسیار خوبی گرفت.

خبر جدید  باغشهر مهریز آماده پذیرایی از مسافران نوروزی

انتهای پیام/۴۱۰۷/۴۰۴۰/ن


منبع :: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد