4:13:37 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشیار دانشگاه یزد عضو کارگروه‌ تخصصی علوم اجتماعی آموزش عالی شد
دانشیار دانشگاه یزد عضو کارگروه‌ تخصصی علوم اجتماعی آموزش عالی شد
یزد – ایرنا – معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، عباس عسکری ندوشن رییس و عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد را به عنوان عضو کارگروه‌ تخصصی علوم اجتماعی شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی منصوب کرد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی دانشگاه یزد، در بخشی از این حکم آمده است: در دوره جدید، تعامل و هماهنگی تصمیمات در حوزه آموزش و پژوهش، توسعه آموزش عالی متناسب با بازار کار، نوآوری در روش‌های آموزش، شناسایی و رصد تحولات علم و فناوری، کمک به ارتقا و توسعه پژوهش‌های کاربردی و تقاضامحور، استفاده از ظرفیت نهادهای غیردولتی به ویژه انجمن های علمی، بومی‌سازی علوم و رشته‌ها بر حسب نیاز جامعه، تنوع بخشی به مدارج تحصیلی منطبق با استانداردهای جهانی و افزایش سطح مهارت دانش‌آموختگان مورد تاکید است.
عسکری ندوشن که دارای مدرک دکترای رشته جمعیت شناسی از دانشگاه تهران است، مرداد ۱۳۹۷ با حکم محمدصالح اولیاء رییس دانشگاه یزد به عنوان رئیس دانشکده علوم اجتماعی این دانشگاه جایگزین سیدعلیرضا افشانی شد.
استان یزد با یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت، ۶۸ مرکز آموزش عالی و ۱۰۰ هزار دانشجو دارد که از این تعداد، حدود ۱۴ هزار نفر در دانشگاه یزد تحصیل می‌کنند.
دانشگاه یزد افزون بر ۴۰۰ عضو هیات علمی و ۱۰۰ رشته تحصیلی دارد.
۷۵۳۲/ ۶۱۹۷

خبر جدید  تیم فوتبال ساحلی ایفاسرام اردکان ملوان بندرگز را شکست داد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال