3:48:59 - جمعه 8 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
داوران نخستین جشنواره بین المللی فیلم یزد معرفی شدند
داوران نخستین جشنواره بین المللی فیلم یزد معرفی شدند
یزد- ایرنا- سه کارگردان و فیلمنامه نویس کشوری، آثار ارسالی به نخستین جشنواره بین المللی فیلم شهر میراث جهانی یزد را داوری می کنند.

به گزارش روز پنجشنبه دبیرخانه جشنواره یاد شده ،نرگس آبیار، حسین روشن بخش و محمدحسین ﺻــﺎﻟﺤﯽ آرا، ۳۰ اثر ارسالی در این جشنواره را برای انتخاب بهترین فیلم داوری خواهند کرد.
نرگس آبیار متولد ۱۳۵۰ در تهران و اصالتا یزدی است، وی نویسنده، کارگردان، فیلمنامه‌نویس و دانش‌ آموخته رشته ادبیات فارسی است، داستان‌نویسی را از ۱۳۷۶ آغاز کرده و تاکنون هفت فیلم داستانی، مستند و چهار فیلم سینمایی را کارگردانی کرده‌است.
حسین روشن بخش یزدی، فارغ التحصیل کارگردانی سینما از دانشکده سینما و تئاتر، مدرس سینما، فیلمنامه نویس و کارگردان یزدی است.
وی نویسندگی و کارگردانی سریال های تلویزیونی، مجموعه های انیمیشن و ساخت تعدادی فیلم کوتاه داستانی و مستند را در کارنامه خود دارد.
حسین روشن بخش یزدی، فارغ التحصیل کارگردانی سینما از دانشکده سینما و تئاتر، مدرس سینما، فیلمنامه نویس و کارگردان یزدی است.
وی نویسندگی و کارگردانی سریال های تلویزیونی، مجموعه های انیمیشن، و ساخت تعدادی فیلم کوتاه داستانی و مستند را در کارنامه خود دارد.
روشن بخش که مدیرسابق انجمن سینمای جوانان یزد بوده است تاکنون در بیش از ۱۵ جشنواره متعدد فیلم ملی به عنوان عضو هیئت انتخاب و داوری فعالیت کرده است.
محمدحسین ﺻــﺎﻟﺤﯽ آرا، ﻋﮑــﺎس و ﻓــﯿﻠﻢ ﺳــﺎز، ﻓﻌﺎﻟﯿــﺖ ﻫــﺎی ﺣﺮﻓــﻪ ای ﺧــﻮد را از ﺳــﺎل ۱۳۸۴ آﻏــﺎز کرده است، وی ﻣﻮﺳﺲ و دﺑﯿﺮ ﻋﮑـﺲ ﺧﺒﺮﮔـﺰاری ﺗﺴـﻨﯿﻢ ﺑـﻮده و ﺳـﺎﺑﻘﻪ ﻋﮑﺎﺳـﯽ ﻣﺴـﺘﻨﺪ ﺑـﺮای ﺳـﺎزﻣﺎن ﻣﻠـﻞ ﻣﺘﺤـﺪ را در ﮐﺎرﻧﺎﻣــﻪ ﺧــﻮد دارد.
وی ﻫﻤﭽﻨــﯿﻦ در ادوار ﻣﺨﺘﻠــﻒ به عنوان ﻋﮑــﺎس ﺧﺒــﺮی در خبرگزاری ها و مطبوعات مختلف کشوری فعالیت کرده اﺳــﺖ ﻋﮑﺎﺳــﯽ از ﭘــﺮوژه ﻫــﺎی ﺳــﯿﻨﻤﺎﯾﯽ و ﺗﺌــﺎﺗﺮ و ﻫﻤﭽﻨــﯿﻦ ﻋﮑﺎﺳــﯽ ﺻــﻨﻌﺘﯽ از دﯾﮕﺮ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﻫﺎی وی ﻣﺤﺴﻮب می شود.
اختتامیه نخستین جشنواره بین المللی فیلم یزد، شهر میراث جهانی، ۱۸ اسفندماه در یزد برگزار می شود که در نهایت ۲ فیلم برگزیده در هر گروه سنی، برای حضور در مرحله بین المللی جشنواره، به سازمان شهرهای میراث جهانی (OWHC) معرفی خواهند شد.
۲۰۸۸/ ۶۱۹۷

خبر جدید  روحانیون به تکلیف خود در قبال انقلاب اسلامی عمل کنند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد