3:48:31 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درآمدهای عمومی یزد ۱۱درصد افزایش یافت
درآمدهای عمومی یزد ۱۱درصد افزایش یافت
یزد – ایرنا – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد گفت: عملکرد ١١ ماهه درآمدهای عمومی استان، ١٢ هزار و ٩٢١ میلیارد ریال است که این عدد نسبت به سال گذشته ۱۱درصد افزایش دارد ولی نسبت به میزان مصوب ١٠ درصد کاهش نشان می دهد.

سید مجتبی حسینی پور سه شنبه شب در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در جلسه اخیر ستاد درآمد و تجهیز منابع که در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار شد وضعیت میزان درآمد ۱۱ ماهه استان در سال ۱۳۹۷ بررسی شد.
وی افزود: درآمدهای مالیاتی در این مدت ، نسبت به مدت مشابه سال گذشته ١١درصد افزایش دارد اما نسبت به میزان مصوب هفت درصد کاهش یافته است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد مجموع درآمدهای مالیاتی را ١٢ هزار و ٤٢٧ میلیارد ریال اعلام کرد و یادآور شد: ٦ هزار و ٤٦٥ میلیارد ریال از این مبلغ را مالیات های مستقیم و پنج هزار و ٩٦٢ میلیارد ریال آن مالیات های غیر مستقیم تشکیل می دهد.
حسینی پور ادامه داد: مالیات های مستقیم استان نسبت به میزان مصوب ١٢درصد کاهش دارد و مالیات های غیرمستقیم که عمده آن ارزش افزوده هست ، نسبت به مبلغ مصوب سه درصد کاهش داشته است.
یزد در بودجه عمومی از نظر سهم بودجه کل کشور ، در رتبه ۲۳ استان ها و از نظر درآمدها نیز در رتبه دوازدهم بیشترین کسب درآمد میان استان ها قرار داشته است.
مجموع درآمد مصوب سال ۹۷ استان یزد یک هزار و ۵۶۶ میلیارد تومان است.
استان یزد بر پایه سرشماری آبان سال ۱۳۹۵، یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت دارد که ۸۵ درصد در ۲۱ شهر و بقیه در روستاها ،آبادی ها و مناطق عشایری زندگی می کنند.
۶۱۹۸/ ۲۰۴۷/

خبر جدید  ایجاد 15 هزار فرصت شغلی جدید در دستور کار استان یزد است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد