11:28:39 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگاه‌های اجرایی در استان یزد توجه بیشتری به سازمان‌های مردم‌نهاد داشته باشند
دستگاه‌های اجرایی در استان یزد توجه بیشتری به سازمان‌های مردم‌نهاد داشته باشند
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به فعالیت قریب به ۵۰ سازمان مردم‌نهاد در یزد گفت: دستگاه‌های اجرایی در استان توجه بیشتری به سازمان‌های مردم نهاد داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مسعود شریعتی در دورهمی سازمانهای مردم نهاد جوانان استان یزد به روند روبه رشد این سازمان در استان اشاره کرد و اظهار داشت: در گذشته تنها ۱۵ سازمان مردم نهاد در استان یزد فعالیت داشتند که امروز قریب به ۵۰ مجموعه رسیده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با بیان اینکه دستگاههای اجرایی در استان توجه بیشتری به سازمانهای مردمنهاد داشته باشند تصریح کرد: زمانی که دستگاههای دولتی با حمایت خود از سازمانهای مردمنهاد و جوانانی که در حوزههای مختلف فعالیت دارند سبب میشود تا آنها شوق و اشتیاق بیشتری برای ادامه راه داشته باشند.

وی حوزههای فعالیت سمنهای جدید را در زمینههای مختلف عنوان و خاطرنشان کرد: آسیبهای اجتماعی، مواد مخدر، گردشگری، فرهنگی، محیط زیست و حوزههای هنری از جمله بخشهایی است که سازمانهای مردم نهاد در آن فعالیت دارند.

شریعتی اضافه کرد: بدون شک سمنهای مردم نهاد که فعالیتهای جوانان را در خود دارد، ظرفیت بزرگ اجتماعی است که میتواند برای برطرف کردن مشکلات و ارتقا ظرفیتهای اجتماعی و فرهنگی استفاده شود.

خبر جدید  جشنواره قصه‌گویی چله انقلاب یزد با ۲۵ قصه در روز نخست آغاز به‌کار کرد

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد استفاده از ظرفیت سمنهای مردمنهاد در جهت تحقق برنامههای دولت را خواستار شد و خاطرنشان کرد: ورزش و جوانان استان در راستای افزایش و برطرف کردن مشکلات سازمانهای مردمنهاد گام بر میدارد.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ۴۳۰ میلیارد ریال اعتبار به بازآفرینی شهری در یزد اختصاص یافت

تبليغات
شعار سال