۱۱:۴۹:۲۷ - دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دشمن از شکست‌های خود عبرت بگیرد/رو شدن دست استکبار برای ملت ایران
دشمن از شکست‌های خود عبرت بگیرد/رو شدن دست استکبار برای ملت ایران
یزد ـ عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دست دشمنان دیگر برای ملت ایران رو شده است، گفت: دشمن بعد از ۴۰ سال دیگر باید فهمیده باشد که از هیچ توطئه‌ای علیه ملت ایران نتیجه نخواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله ابوالقاسم دولابی شب گذشته به مناسبت حماسه ۹ دی در جمع مسئولان استان یزد در سالن برق منطقه ای شهید عباسپور با اشاره به ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در مسیر پیروزی خود از زمان شکل‌گیری نهضت، مبارزات، پیروزی و تا این لحظه، هیچ زمان از دسیسه‌های دشمن در امان نبوده است.

وی با اشاره به اینکه دشمن زمانی جنگ و زمان دیگر ترور و تحریم را علیه ملت ایران و نظام اسلامی به کار گرفت، عنوان کرد: به فضل خدای متعال و با توسل به اهل بیت (ع)، ملت ایران از همه این دسیسه‌ها سربلند بیرون آمد و انواع فتنه‌ها را پشت سر گذاشت.

دولابی خاطرنشان کرد: اتفاقاتی که دشمن در کشور ما رقم زد، عناصر ارزشمند انقلابی و چهره‌های نظیر شهید باهنر، شهید رجایی، شهید مطهری، شهدای محراب و ده‌ها چهره انقلابی، عالم و دانشمند را از ما گرفت اما امام و رهبری مانند کوه ایستادند و اجازه ندادند خدشه ای به نظام و انقلاب وارد شود.

نماینده مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: بعد از این مسائل و پس از رحلت امام خمینی (ره)، دشمن دسیسه دیگر خود یعنی تحریم‌ها را رو کرد اما به فضل خدا، ملت ما از این تحریم‌ها نیز نه تنها سربلند بیرون آمد بلکه در بسیاری از موارد به خودکفایی نیز رسید.

وی افزود: در طول این دوران هرگاه دشمن دسیسه ای چید، ملت ایران آنها را ناکام گذاشت و رمز این ناکامی‌های دشمن نیز در همدلی و انسجام و وحدت و از همه مهم‌تر ولایت‌پذیری و اطاعت مردم ایران از ولایت نهفته است.

دولابی، اتفاقات سال ۸۸ و انقلاب مخملی که دشمن خیال داشت در کشور ما رقم بزند را نیز از دسیسه هایی برشمرد که دشمن برای کشور ما چید و بیان کرد: گرچه تبعاتی برای کشور ما داشت اما در نهایت مکر دشمن را به خودشان بازگرداند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: دشمنان ما هزینه های هنگفتی برای وارد کردن لطمه به کشور و براندازی نظام می‌کنند و از هر ابزاری در این مسیر استفاده کرده اند و با ایجاد شبهه، دروغ پراکنی، مخدوش کردن چهره نظام و انقلاب سعی در دستیابی به اداف خود دارند اما اتفاقاتی نظیر حماسه ۹ دی، همه این دسیسه ها را خنثی کرده است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان باید از شکست‌های مکرر خود عبرت بگیرند، تصریح کرد: دشمنان ما بدانند با هیچ ابزار و دسیسه ای نمی تواند ملت ایران را از پای دربیاورد زیرا ملت ایران به خودباوری، انسجام، اطاعت از رهبری رسیده و می‌داند که دشمنان ما در طول این سال‌ها هرگز خیرخواه ملت ایران نبوده‌اند.

کد خبر ۴۴۹۹۹۹۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد