13:12:25 - شنبه 29 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دشمن با تحریم ظالمانه، قشر ضعیف ایران را هدف قرار داده است
دشمن با تحریم ظالمانه، قشر ضعیف ایران را هدف قرار داده است
یزد – ایرنا – یکی از کارشناسان دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی با تشدید تحریم های ظالمانه، مردم ایران خصوصا قشرهای ضعیف جامعه را هدف نقشه های استکباری خود قرار داده است.

به گزارش ایرنا، مسعود براتی جمعه شب در مراسمی که به مناسبت بزرگداشت نهم دی ماه در شهر مهریز برگزار شد، افزود: هدف دشمن از تحریم و جنگ اقتصادی این است تا مردم دست از نظام و حاکمیت دینی و انقلابی خود بردارند.
وی ادامه داد: استکبار جهانی و آمریکایی ها علنی به این موضوع بارها اعتراف کردند که برای شکست انقلاب و مهار جمهوری اسلامی در منطقه باید بین مردم و مسئولان شکاف ایجاد کنند.
این پژوهشگر خاطر نشان کرد: ۴۰ سال گذشته هدف اصلی تمام توطئه های دشمنان در ابعاد سیاسی، نظامی، جنگ نرم و اقتصادی، ساقط کردن حکومت جمهوری اسلامی بوده است.
براتی گفت: در این ارتباط دشمن به انواع دسیسه ها متوسل شد و از آنجایی که بین مردم و مسئولان ارتباط عمیقی برقرار است، آنها همه مشکلات را برای داشتن کشوری آزاد، آباد و مستقل بر اساس آموزه های دینی تحمل می کنند.
کارشناس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: مهمترین فتنه ای که در زمان حال توسط آمریکایی علیه ما انجام می شود، جنگ تمام عیار اقتصادی و روانی و موضوع جدی و علنی است.
براتی اظهار داشت: برای موفقیت ایران و سربلندی ملت در این نبرد نابرابر و ظالمانه باید با حفظ وحدت، گوش به فرمان مقام معظم رهبری در میدان های نظام و انقلاب بود و حضوری آگاهانه و مقتدر داشته باشیم.
وی خاطر نشان کرد: در کنار هم بودن و مصالح نظام را بر هر چیزی ترجیح دادن، موجب شکست توطئه های استکبار و دولت هایی خواهد شد که به آمریکا کمک می کنند.
مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
۷۵۳۶/ ۲۰۴۷/

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  آیت الله شاهرودی، عمر خود را در راه ترویج ارزش‌های دینی صرف کرد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد